• logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

​054-4552788

עדי אביהו חאמי
Pic

yogo

היוגורטריה שרבים אוהבים לאהוב
כבר לא מעט שנים שהישראלים אוהבים לצרוך מוצרי יוגורט על שלל הצורות שלהם. כך גם רשת YOGO שמציגה יוגורטריות ברמה גבוהה מאוד זוכה להצלחה בזכות רבים שאוהבים את המוצר ונשארים נאמנים לו. מנות מדהימות המבוססות על יוגורט טרי ועל מגוון תוספות מפנקות מחכות לכל מי שלא רוצה למצוא את עצמו אוכל מזון משמין ולא בריא. טעמים מגוונים מאוד, יוגורט דל שומן ודל קלוריות, ושירות מכל הלב עושים את העבודה ומספקים הנאה לכל מי שמבקר באחד מסניפי הרשת. 

רשת גדולה עם ערכים גדולים עוד יותר
גם אם מדובר על ביקור של מספר דקות בסניף של רשת YOGO יכול כל מי שאוהב את המעדנים המדהימים של הרשת לראות כיצד מדובר בשירות המבוסס על ערכים חשובים. רצון אמיתי לפנק את כל מי שמוציא מכספו כדי לקנות מעדן טעים, שפע עצום של טעמים מדהימים, הגינות מלאה מול כל לקוח, נדיבות שהופכת כל מנה למספקת מאוד, ושימוש ביוגורט טהור ואיכותי מדגישים עד כמה YOGO הוא המקום להתענג על יוגורט מושלם הן עכשיו והן בעתיד הרחוק. 

ההתעניינות המובנת בקבלת זיכיון מסודר
לא מפתיע לראות כיצד ישראלים רבים שנחשבים לאנשי עסקים רציניים מתעניינים בקבלת זיכיון של רשת איכותית כל כך כמו יוגורטריית YOGO. כך הם מנסים לברר את כל הפרטים לגבי תנאי הזיכיון מתוך רצון להיכנס להסדר אחראי ויעיל מול רשת בעלת פוטנציאל עצום. זכיינות היא מהלך שבו יש קשר ישיר עם מי שמספק את הזיכיון, ולכן פרטים רבים צריכים להיות נהירים לכל מי שרוצה לקבל זיכיון של YOGO ולראות כיצד הרשת מסייעת לו להפוך את הסניף למצליח מאוד. 

סיוע אמיתי עד לזיכיון המיוחל
נראה כי זה גם לא מפתיע לראות כיצד הפרטים הרבים שחבויים להם בהסכמי זיכיון כלשהו, מביאים גם אנשי עסקים רציניים להיעזר במי שמתמחה בתחום הזיכיונות בישראל. הנחיה אישית של כל לקוח, הסבר מדויק לגבי נקודות רלוונטיות שיש להן השפעה רבה על הסיכוי להצליח, יצירת מסגרת נכונה לניהול התהליך עד לקבלת הזיכיון המיוחל של רשת YOGO, ומענה לכל שאלה של כל יזם המתעניין בזיכיון כזה, הם אלו שמבדלים שירות שגרתי לגבי קבלת זיכיונות ובין סיוע אמיתי שהופך לבעל ערך רב. 

תנאי הזכיינות

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
 תפעולית  30%  40 מ"ר\דוכנים  5%  קניונים / רחובות ראשיים
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
 1%  400,000 ש"ח  קניה  5 שנים+5 שנים אופציה  אין
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין    
 150,000 ש"ח  3 חודשי שכ"ד