• logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

​054-4552788

עדי אביהו חאמי
Pic

smart point

רשת SMART POINT

רשת הדוכניםSMART POINT  עוסקת באחד התחומים המבוקשים ביותר היום בארץ ובעולם. שיווק וממכר של אביזרים נלווים לטלפונים סלולאריים. בעידן שיש כמעט לכל אדם, לפחות מכשיר סלולארי אחד, הדרישה לאביזרים חדישים ואיכותיים רק עולה. עיצוב הדוכנים מאפשר ללקוחות לבחון את המוצרים המוצעים, ולבחור באופן עצמאי את המוצר הרצוי. הדוכנים מנוהלים ע"י זכיינים שרכשו מבעלי החברה את הזיכיון לנהל דוכן אשר נמצא בד"כ כלל בקניון מסחרי.

מיזם עסקי עם רווחים מובטחים

יזמים המעוניינים להיכנס לתחום העסקי מחפשים מיזמים המבטיחים הצלחה ורווח מיידי. התחום של שיווק ומכירה של אביזרים נלווים לטלפונים סלולאריים הוא אחד הנושאים החמים ביותר בתחום העסקי. כניסתם התכופה של דגמים חדשים של טלפונים ניידים של החברות המובילות בתחום וגם של חברות חדשות, מגביר את הביקוש לאביזרים נלווים ואף מגביר את התחרות בין הרשתות העוסקות בממכר אביזרים נלווים. בשל הביקוש הרב, כל מי שמצטרף לתחום זה, רואה רווחים כמעט מיד אחרי הקמת העסק.


התרומה של יצרניות הסלולאר להצלחת רשת דוכני SMART POINT

יצרניות הסלולאר השונות, כמו סמסונג, LG, אייפל, סוני ואחרות, אחת לכמה חודשים משחררות לשוק הסלולארי, דגמים חדשים של טלפונים ניידים. דוכני רשת SMART POINT מחדשים את המדפים בדגמים חדשים של האביזרים הנלווים, של החברות המובילות בתחום הסלולאר. זכייני החברה המבקשים להיות מעודכנים ולשמור על קהל לקוחות קבוע ונאמן, נדרשים לעקוב מקרוב על החידושים ועל כניסת דגמים חדשים ולעדכן את המדפים בדוכנים בסחורה חדשה, כשמדי פעם יהיה להם לעשות מבצעים כדי לחדש את המלאים.

היתרונות של זכיינות בחברת SMART POINT

תחום הסלולאר בישראל ובעולם, הינו אחד התחומים המתקדמים והדינאמיים ביותר. הוא מחייב זכיינים העוסקים בתחום, להיות ערניים לכל שינוי. חברת זכיינות ישראל מעניקה לזכייני המעוניינים להצטרף לתחום עסקי מודרני ודינאמי, את הליווי העסקי הנדרש בדרך להקמת עסק עצמאי. החברה מעניקה ליזמים ייעוץ וליווי עסקי. במהלך התהליך נבחנים פרמטרים עסקיים רלוונטיים ביניהם: מיקום העסק, שיווק ומכירות, כוח אדם, מבנה העסק, שעות הפעילות, ספקים ועוד. 

תנאי הזכיינות

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
 עסקה תפעולית    20-40 מ״ר    קניונים מרכזים מסחריים
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
   75,000 ש"ח      50,000 ש"ח
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין    
 50,000 ש"ח  3 חודשי שכ״ד  45%