• logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

​054-4552788

עדי אביהו חאמי
Pic

sketch

רשת לא מיוצגת!

זכיינות ישראל לא מייצגת את רשת SKETCH בזכיינות לסניפים חדשים.

אם אתם מעוניינים בזכיינות  משתלמת וכדאית באזור שלכם, השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם עם מגוון הצעות מיוחדות בהתאמה אישית עבורכם!

ידוע שכדי להצליח בעולם העסקי של היום, כל חברה צריכה משהו שייחד אותה. כבר אי אפשר לעשות את מה שכולם עושים ולקוות להצליח, חייבים משהו שונה. הדבר נכון במיוחד בעולם האופנה, שם ריבוי החנויות והאפשרויות הביא לכך שרק מי שמציע את האפשרויות הרבות והטובות ביותר – שורד. אחת הרשתות שהצליחו "לתפוס" לעצמן נישה ייחודית, היא רשת Sketch. רשת אופנת הגברים הזו מציגה קו עיצובי מינימליסטי ומהוקצע, שהרוויח לה מאות רבות של לקוחות נאמנים. את הקו עיצב המנכ"ל בעצמו – יוסי קצב.

דרך לא קצרה

חברת Sketch נוסדה בשנת 2009 על ידי בוגר מכללת שנקר, יוסי קצב. עוד במהלך לימודיו, לפני שסיים בהצטיינות, החל לעבוד כמעצב בחברת Castro. לאחר שנתיים בלבד בתפקיד, קודם להיות מעצב ראשי, וניהל את הקמת המותג המוכר Castro Men. הבנתו בעולם אופנת הגברים רק העמיקה והשתכללה כשמונה בשנת 2003 למעצב ראשי עבור בגדי גברים בחברת DKNY. לאחר מספר שנים בחברה, החל לעבוד בתור המעצב הראשי של Fox Men. בסופו של דבר, החליט קצב ללכת בעקבות החלום והקים מותג משל עצמו – Sketch.

העיצוב הייחודי של Sketch

בשש השנים מאז שהוקמה הרשת, הספיק קצב להשפיע רבות על עולם האופנה הישראלי, ובאחרונה קטף את פרס "מעצב השנה" בטקס פרסי האופנה שהיה חלק משבוע האופנה שבחולון. המוצרים של Sketch משלבים בין עיצוב מינימליסטי ועדין, לבין איכות ורמת גימור בלתי מתפשרת, ומוסיפים יופי ואלגנטיות לפרטי לבוש שמיועדים ליום יום. כל דגם מיוצר בכמות מוגבלת של עד כ – 200 יחידות, מה שהופך כל דגם וכל עיצוב לייחודי וחד פעמי. כעת, אתם מוזמנים לקחת חלק בהצלחה של המותג המתחזק הזה.

רכשו זיכיון ל- Sketch בעזרתנו

רכישת זיכיון לרשת Sketch באמצעותנו, מציבה אתכם בתפקיד המנהל של סניף חדש של Sketch אותו תקימו בעצמכם. דמיינו שאתם פותחים עסק ששמו כבר מוכר, ועצמת המותג שלו פועלת עבורכם. רכישת הזיכיון נותנת לכם את כל היתרונות הדרושים לכם כדי לנהל בהצלחה חנות אופנה מצליחה ורווחית מאוד.

תנאי הזכיינות

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
     50-80 מ"ר    
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
   200,000-250,000  קונסיגנציה    50,000
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין    
 35,000    50% עד 150,000, 45% מעל 150,000