• logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

​054-4552788

עדי אביהו חאמי
Pic

re:bar

משקאות בריאות הפכו טרנד שכולם מכירים, וחלק הגדול מתבסס על מודעות הולכת וגוברת של ישראלים רבים לשמירה על הבריאות ולאימוץ אורח חיים בריא. כך הפכו משקאות הבריאות נפוצים בחדרי כושר, קניונים, מרכזי בריאות ועוד. מהצפון ועד לדרום ניתן למצוא את דוכני הבריאות של re:bar עם משקאות בריאות טעימים במבחר עצום, עם חומרי הגלם המשובחים ביותר. משקאות הבריאות של re:bar קנו להם שם של הצלחה וכעת לרגל ההתרחבות מחפשת הרשת אנשים צעירים שמעוניינים לקחת חלק בתהליך.

איך זה עובד?
הרשת פועלת במודל של זכיינות re:bar שמאפשר ליזם צעיר ומתחיל להשתלב כעצמאי לכל דבר בניהול דוכן משקאות עם שם הרשת, המוצרים שלה ובאמות המידה שלה. כך הוא נהנה מקהל לקוחות קבוע שכבר מכיר את המוצר כאיכותי למדי, שם, מוניטין ומודל עסקי מצליח שמוכיח את עצמו כבר כמה וכמה שנים. כל מי שמכיר את עולם העסקים יודע שבעיקר בעסקי המזון שם הוא דבר שלא ניתן לזלזל בו. מהמוניטין שעליו עמלה רשת re:bar במשך שנים נהנה היזם הצעיר מרגע שהצטרף לזכיינות.

לצלוח בקלות אתגרים ומכשולים
כמו כל דבר בעולם העסקים גם בתחום המזון יש לא מעט אתגרים ומכשולים. כדי לעמוד בהם מוצע לזכיין מודל ליווי עסקי שמעניק ליווי וייעוץ בתחומים הפיננסיים, המשפטיים והעסקיים. בעזרת המודל יכול היזם לבנות תכנית אסטרטגית שימושית, לרכוש כלים להתמודדות עם משברים ואתגרים שיצוצו בדרך ולבטא את האינטרסים שלו באופן בולט בחוזה הזכיינות שנכרת עם החברה. למעשה בעזרת הליווי מקבל היזם כלים ראויים להצלחה כחלק מעבודתו עם ארגון גדול ומצליח ובכך ממנף את סיכויי ההצלחה שלו.

למי זה מתאים?
אם גם אתם חדורי מוטיבציה להצליח, אוהבים לפנק, לארח אנשים ולבוא עמם במגע ומרגישים שהרעב להצלחה הוא מה שמאפיין אתכם מקומכם עמנו. זכיינות re:bar מבטיחה לכם נקודת פתיחה מעולה ביחס לאחרים עם מוצר מנצח, מודל של הצלחה וסביב תומכת ומתאימה. 
 

תנאי הזכיינות

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
   30%    7%  קניונים מרכזיים
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
   600,000 ש"ח      
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין