• logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

​054-4552788

עדי אביהו חאמי
Pic

ml women

יש עסקים רבים ש"מוצאים את עצמם" בתוך השוק שלהם, ומתחילים לבסס את מעמדם במהירות גדולה, רק משום שנכנסו לתוך נישה שהייתה דרושה ולא הייתה מנוצלת. לפעמים הקהל המקומי דורש שירות או מוצר חדש, אבל מצליח להסתפק במה שיש. אז, כשמגיע עסק שמציע את מה שהיה חסר, קהל היעד שלו קופץ על המציאה, וכבונוס הופך להיות לקוח קבוע ונאמן. אז אם אתם מתכננים לפתוח עסק, למשל בעולם האופנה, כדאי שתשאלו את עצמכם "מה עוד לא עשו?". או שתצטרפו לרשת אופנה שכבר הצליחה לעשות את זה.

ממוקדי מטרה

היום, אי אפשר ללכת בקניון בלי לראות את אחד הלוגואים של ML: או רשת אופנת הגברים ML MEN, או רשת אופנת הנשים (שהיא למעשה הרשת המקורית שהוקמה בארץ) ML WOMEN. כשהחנות הראשונה של הרשת נפתחה בשנת 1991, היא נקראה "מתאים לי", והיא הגיעה עם מטרה ברורה: להציע בגדי נשים במידות גדולות (42 ומעלה), שיהיו אופנתיים וטרנדיים, ויציעו למי שהייתה להן בעיה למצוא בגדים עד אז, פתרון מוצלח, יפה ולא יקר. אפשר להגיד שהחברה הגיעה ליעדים שהציבה לעצמה.

החלטות עסקיות נכונות

מאז ועד היום, הספיקה לעבור "מתאים לי" כמה וכמה שינויים. בראש ובראשונה עברה שינוי מיתוגי, שהפך את שם החברה ל- ML, מה שהעניק לה גוון בינלאומי ואת הלוגו המזוהה עד היום. לאחר מכן, אחרי שביססה את מעמדה בשוק המקומי, התרחבה הרשת והתחילה לפתוח סניפים של ML MEN, המציעים בגדים לגברים במידות גדולות. בנוסף, פיתחה החברה את המותג For2, המציע בגדי הריון ונמכר בכל חנויות הרשת. ההתפתחות הנכונה הזו, הביאה את החברה להחזיק בלא פחות מ- 61 סניפים נכון להיום.

לקבלת מידע נוסף – פנו אלינו

עכשיו, הרשת גדלה אפילו יותר, ואתם יכולים להיות חלק ממוקד ההצלחה הבא. כדי לרכוש זיכיון ל- ML WOMEN ולפתוח חנות משלכם, פנו אלינו לקבלת ייעוץ והדרכה עוד היום.

תנאי הזכיינות

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
 תפעולית    80 מ"ר    קניונים / רחובות ראשיים
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
 5%  150,000 ש"ח  80,000 ש"ח  ללא הגבלה  80,000 ש"ח
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין    
 100,000 ש"ח  3 חודשי שכ"ד  40%