• logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

​054-4552788

עדי אביהו חאמי
Pic

i-optic

בשנת 2003 החליטו יניר ועידן, שני אופטימטריסטים מומחים, לפתוח את רשת חנויות אופטיקה חדשה ומתקדמת בשם i-optic. שני החברים הקימו את החנות הראשונה שלהם מתוך הבנה שבבעיות ראייה אסור לזלזל, וכל לקוח זכאי לשירות המקצועי ביותר שאפשר לקבל. ההצלחה היתה מיידית, i-optic הפכוה לשם דבר, וכיום מונה הרשת כעשרה סניפים ברחבי הארץ. 
ב-i-optic השירות הוא בראש סדר העדיפויות. בדיקות הראיה מתבצעות על ידי צוות אופטומטריסטים מוסמכים, בחדרי בדיקה מהמשוכללים בעולם, וכל נבדק מקבל מענה בהתאמה אישית מלאה לצרכיו. i-optic נחשבת לבית האופנה של המותגים, וניתן למצוא בכל סניפי הרשת משקפי ראייה ומשקפי שמש של מותגים מובילים, במחירים מוזלים. במקום מתבצעות גם בדיקות ראיה עבור משרד ברישוי, התאמת עדשות מולטיפוקל, התאמת עדשות מגע,  משקפיים לילדים ולספורטאים ועוד. למעשה, מדובר ברשת פורצת דרך בתחום האופטיקה, מכל היבט.
בימים אלו מחפשים בעלי הרשת אצ הזכיינים הבאים של i-optic, אשר יקחו את ההצלחה ואת שמה הטוב של הרשת לאיזורים נוספים בארץ. ל-i-optic דרושים אנשים עם שאיפה להצליח, אנשים בעלי תודעת שירות גבוהה ומקצועיות בסטנדרטים הגבוהים ביותר. אם חלום היזמות בוער בכם ואתם רואים הכי רחוק שאפשר, יכול להיות שהסניף הבא של i-optic יהיה שלכם.

תנאי הזכיינות - רווח גולמי לזכיין 50%

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
 מלאה  עלות מלאי ראשוני – 300,000₪   50-80 מ"ר  5%  קניונים ומרכזים מסחריים
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
 2%  250,000 ₪  בקניה  בכפוף לתקופת שכירות  אין
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין    
 100,000₪  3 חודשי שכ"ד ודמי ניהול