• logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

​054-4552788

עדי אביהו חאמי
Pic

iSpaexpress


iSpa express מציעה מגוון רחב של טיפולי קוסמטיקה, מניקור, פדיקור, הסרת שיער, עיצוב גבות, עיסויים ושירותי שיזוף באווירה יוקרתית וקלאסית ובמיקומים מרכזיים בכל רחבי ישראל. במסגרת ערכי היסודי של הרשת, מיושם קונספט ה Express שבא להמחיש את היעילות והרמה המקצועית של הרשת בהענקת הערך המרכזי אותו מחפש הלקוח בפנייה לרשת, בין שמדובר על פנייה לצורך קבלת עיסוי, ובין שמדובר על פנייה לצורך קבלת טיפולי יופי. קונספט זה נוגע אך ורק למסגרת השירות, אך אינו בנוי בשום צורה על חשבון חוויית השירות, הרמה המקצועית ותשומת הלב המוענקת לכל לקוח ולקוח.

הימים הראשונים והלאה
את צעדיה הראשונים, עשתה iSpa express לפני שלוש שנים כחנות פרטית בקניון עזריאלי במודיעין, שם הציעה החברה סטנדרטים חדשים וייחודיים של שירותי קוסמטיקה, אסתטיקה ויופי, סטנדרטים שלא נעלמו מעיניהם של תושבי העיר מודיעין, נשים וגברים כאחד. לאור הצלחת החנות והעלייה בביקוש לשירותיה המקצועיים, הורחבה הפעילות לשני סניפים נוספים במבשרת ציון שליד ירושלים ונתניה, וזאת באמצעות מודל זכיינות ISPAEXPRESS. בקרוב, נפתחים שני סניפים נוספים בבית שמש ובבאר שבע.

הצמיחה וההתרחבות
צמיחת הרשת לאורך השנים מבוססת על מחשבה רבה ועל התייחסות קפדנית לכל הפרטים הקטנים בהקמת כל סניף ובמיקומו. שירותי הרשת זמינים לכלל האוכלוסייה במרחב הגאוגרפי, ולא רק לאוכלוסיות הערים הגדולות, ומכאן גם בחירת מיקום הסניפים החדשים המוקמים על ידי הרשת. לאורך שנות פעילותה הרחיבה הרשת את סל השירותים וכיום יכולים לקוחות הרשת ליהנות משירותי ספא של 15 דקות בלבד, ועד שירותים יסודיים ומעמיקים של עד 3 שעות לטיפול.

ההזמנות שלכם
רשת iSpa express היא רשת צעירה ודינמית הבונה ממש בימים אלה את המומנטום העסקי, וגם לכם יש את ההזדמנות לצמוח יחד עם החברה ולהתרחב איתה. באמצעות האתר שלנו כאן תוכלו לפנות אל נציגי iSpa express, לקיים את ההתקשרות הראשונית שלכם מולם, ולבנות את התשתית להקמת סניף חדש במסגרת זכיינות ISPAEXPRESS. אנו מציעים לכם פלטפורמה מקצועית ומקיפה המספקת לכם את כל התמיכה בשלבים הראשונים של ההתקשרות עם הרשת, וכל שעליכם לעשות הוא ליצור עמנו קשר עוד היום ולהזניק מהלך זכיינות ISPAEXPRESS באמצעותינו.

תנאי הזכיינות

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
 זכיינות מלאה      6.5%  קניונים מרכזיים
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
   400,000 ש"ח      
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין    
 180,000 ש"ח  3 חודשי שכ"ד ודמי ניהול