• logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

​054-4552788

עדי אביהו חאמי
Pic

קפה ג’ו

קפה גו’ הוקם בתל אביב בשנת 1997 ומאז עשה דרך ארוכה והפך לשם דבר. החזון של המקום להציע חווית שתיית קפה ייחודית באווירה ביתית, במקביל ליחס אינטימי, קפה משובח ואוכל מפנק. המקום מציע קפה ייחודי תוצרת כחול לבן והוא תורם רבות להשרשת תרבות שתיית הקפה בארץ. עם הזמן המקום הפך להיות בית קפה קבוע עבור רבים מהלקוחות ועל כן כל לקוח שנכנס מקבל את הרושם שהוא נקלע למקום מוכר אך במקביל גם למקום שהוא איכותי וייחודי.

קפה ועוד קפה

הסניף הראשון הכין לבד את הקפה, כך שהוא קלה לבד קלה את הפולים בתנור ובמרתף היה טוחן ואורז. השמועה על קפה איכותי נפוצה, הביקוש צמח ובית העסק הבין שעליו להתרחב על מנת לספק לכל דורש את הסחורה. וכך בשיתוף פעולה עם חברת Impianty STA האיטלקית, העסק הורחב וקפה משובח הופץ בכמויות. ההתפתחות לא חדלה לרגע וכיום המצב הנו כזה שלחברת קפה ג’ו יש לא פחות מ60 סניפים שהם פרי זכיינות, זכיינות קפה ג’ו.

התפתחות

התוצאות של זכיינות קפה ג’ו פזורות בכול רחבי הארץ מהצפון ועד הדרום, בתוך העיר במקומות מרכזיים ובתוך תחנות דלק בהן אנשים מבקשים זריקת קפאין איכותית. בכול אחד מהסניפים נשמרת האווירה הייחודית והאיכות של קפה ארומטי ואוכל מפנק. כך שההצלחה שהחלה לפני יותר מעשור ממשיכה לצבור תאוצה בכול סניף וסניף ועל כן אדם שנהנה לשבת בסניף הקבוע שלו בתל אביבי, גם ירגיש בבית כשיישב בסניף בצפון הארץ.

הזדמנות

קפה ג’ו אינו סוגר את שעריו ומאפשר גם לכם לחבור אליו, ליהנות מההצלחה עליה החברה עמלה לאורך השנים, כך שלכם רק נותר להצטרף אל רשימת הזכיינים ולראות במהרה כמה קל להרוויח בתחום ובמקביל טעים לנהל אותו. כאן באתר ניתן לחבור אל נציגי החברה על מנת להתחיל בתהליך של רכישת זכיינות קפה ג’ו. כך שאם עדיין נותרו לכם שאלות, חסרים לכם פרטים, אתם חשים עמימות, אך במקביל לכל זאת אתם מריחים ארומה עשירה של קפה מהולה בהצלחה כלכלית, נצלו פלטפורמה זו ופנו על ידינו אל נציגי חברת ג’ו עוד היום.

תנאי הזכיינות

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
         
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
         
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין