• logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

​054-4552788

עדי אביהו חאמי
Pic

b fresh

מותג המשקאות והשייקים הטעימים b fresh
יפה לראות כיצד יש משקאות שיכולים להפתיע אותנו בכל לגימה מחדש. רשת b fresh מציגה את משקאות ה-באבל טי, שהינם משקאות בריאות טעימים מאוד. גם שייקים נהדרים מחכים לכל מי שרוצה לעשות אתנחתא נחמדה במהלך היום ולרענן את עצמו. הבאבל טי הוא משקה שזכה להצלחה בטייוואן (שם הופק לראשונה), וקיבל את השם המקורי שלו בזכות כדורים מרעננים של פירות ושל טפיוקה. מעבר למראה המקורי של כוסות המשקה של b fresh יכול כל אחד ליהנות גם מסגנון שתייה חווייתי הרבה יותר בכל כוס. 

הופכים את התה למוצר מודרני
יש רשתות שיש להן מקוריות אמיתית להציג לכל לקוח שמגיע אליהן. כך הדבר לגבי רשת b fresh שמציגה משקה שנוצר לאחר רצון מיוחד להפוך את התה המסורתי של טייוואן והמזרח למשקה מודרני יותר המתאים וזמין לאנשים במערב. כך הפך התה המסורתי למשקה שאליו הוספו פירות איכותיים ותוספים בריאים שאף אחד לא יכול לסרב להם. משקה מיוחד זה של הרשת כבש את העולם, והוא גם זוכה להצלחה בישראל כך שמדובר בשוק פורה וכדאי מאוד. 

האפשרות לזכיינות של מותג חזק
לא מעט אנשים שמתעניינים בקבלת זיכיון לרשת b fresh צריכים לדעת שמדובר בכניסה למערכת יחסים עסקית עם גורם גדול. מודל עסקי זה בין עסקים מחבר בין מי שמחזיק בזיכיון ומציג גוף גדול ובעל ניסיון, לבין יזם קטן יחסית שמתחיל את דרכו בעולם זה ומנסה לעשות את הכול על מנת לנצל הזדמנות עסקית רצינית. לכן רק רמת מוכנות גבוהה של הזכיין העתידי היא זו שיכולה להעמיד אותו בנקודת פתיחה טובה אל מול הגוף הגדול שמציע את הזכיינות.

הליווי האישי לאורך כל התהליך
גם אנשי עסקים מוכשרים מאוד וגם יזמים רציניים ואחראיים מאוד ישמחו לראות כיצד הם יכולים להסתמך על מי שמציע ליווי אישי בכל התהליך המורכב בדרך לקבלת זיכיון של רשת b fresh. חשוב להבין שמעבר ליכולות הגבוהות של איש עסקים מנוסה, ומעבר לתארים אקדמיים ולניהול של חברות בשוק הישראלי, צריך ליהנות כל יזם מליווי אישי שתורם רבות להבנת התהליך, להכנה לקראתו ולמיצויו. כך נמנעים מטעויות מיותרות, וכך מגדילים את הסיכוי לקבלת זיכיון של רשת b fresh.

תנאי הזכיינות

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
 מלאה      5%  קניונים/מרכזים מסחריים/רחובות ראשיים
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
 1.5%   הקמת דוכן ודמי זיכיון 500,000 ש"ח  30%    אין
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין    
   3 חודשי שכירות ודמי ניהול