• logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

​054-4552788

עדי אביהו חאמי
Pic

YOOP

זכיינות ישראל איננה מייצגת עוד את מותג זה. נשמח להעניק לכם ייעוץ מקצועי ולהתאים לכם זכיינות באופן אישי מבין מגוון רשתות אחרות המיוצגות על ידנו. השאירו את הפרטים שלכם בטופס יצירת הקשר ונחזור אליכם בהקדם.


על פי מה אנחנו בוחרים את המקום שבו נקנה מוצר מסוים? בדרך כלל על פי שילוב של המחיר יחד עם המידה שבה המוצר המוצע עונה על הצורך שלנו. כשמדובר על אופנה, נכנסים כמובן מאפיינים נוספים כמו מראה, נוחות וגם המותג, אותו אנחנו רוצים להיות גאים ללבוש. רשתות אופנה רבות מנסות להציע ללקוחות "הכל מהכל": בגדים לנשים, לגברים ולתינוקות, טווח מחירים רחב, עיצובים רבים ובגדים לזמנים ואירועים שונים. התוצאה, לרוב, היא מגוון עצום של מוצרים בינוניים. חנויות ממוקדות יותר, מסוגלות להציע משהו אחר.

ממוקדי מטרה

בית האופנה YOOP, למשל, פונה קודם כל אך ורק לנשים. בתוך הנישה המצומצמת הזו, החברה מציעה בגדים יום יומיים מסוגים שונים (בגדי עבודה, חליפות, בגדים פשוטים לבית) וגם בגדים מעוצבים לאירועים וליציאות. כפי שהחברה מעידה על עצמה, הקולקציות שניתן למצוא בחנויות הרשת הן קטנות ומצומצמות מאוד, מה שהופך כל בגד לייחודי, ליוצא דופן ולכזה שלאף אחת אחרת אין. הקולקציות מתחלפות בכל מספר שבועות, וכך מציגות ללקוחות הרשת אפשרויות רבות ושונות, שאף פעם לא חוזרות על עצמן.

ההתרחבות רק ממשיכה

הרשת הוקמה לפני 25 שנים, בשנת 1990, והתחילה את דרכה עם אותה משימה בה היא מחזיקה היום – לתת מענה לאופנת נשים מכל הסוגים, במחירים אטרקטיביים ובעיצובים יוצאי דופן. מאז ועד היום, התרחבה הרשת עוד ועוד, וכיום היא מונה 30 סניפים הממוקמים בקניונים הגדולים ביותר בארץ. עכשיו גם אתן יכולות לנהל חנות גדולה ומרשימה של YOOP, על ידי רכישת זיכיון והקמת סניף משלכם.

בואו להיות חלק

כשאתם קונים זיכיון של חברה, אתם למעשה הופכים להיות חלק מהחברה ומהרשת. הסניף שתקימו מצטרף לחברה, וזוכה לגיבוי מלא שלה. תזכו לקבל חפיפה מקצועית ואת כל הכלים שגרמו לסניפים האחרים של הרשת להיות מצליחים ורווחיים. כדי להתחיל את התהליך ולהפוך אותו לפשוט ומהיר ככל הניתן, פנו אלינו, ואנחנו כבר נעשה כל מה שצריך כדי להביא אתכם למשרת הניהול.

תנאי הזכיינות

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
 תפעולי     60 מ”ר     רחובות ראשיים / קניונים
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
    250,000 ש”ח     ללא הגבלה   50,000 ש”ח
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין    
  100,000 ש”ח   3 חודשי שכ”ד ודמי ניהול   40%