• logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

​054-4552788

עדי אביהו חאמי
Pic

X-ray


X-RAY היא רשת אופטיקה המפעילה 10 סניפים ברחבי ישראל ושני סניפי קונספט נוספים באירופה. הרשת השיקה את פעילותה בישראל בשנת 2007, ונמצאת בבעלותם של האחים ירון שאשו ועדי בלאושטיין. הרשת מציעה מגוון רחב של מוצרי אופטיקה, משקפי ראייה, משקפי שמש, עדשות מגע ומוצרי אופטיקה נוספים במחירים תחרותיים ואטרקטיביים של עד 250 שקלים. אחד מערכי היסודי של הרשת הוא הצעת חוויית אופנה עכשווית ועדכנית במחירים עממיים לכל כיס, ואת מוצרי הרשת אפשר למצוא ברחוב שנקין בתל אביב, בדיזנגוף סנטר, הרצליה, ירושלים, חיפה וערים נוספים באזור גוש דן, ואפילו באילת.

עיצוב ואווירה אופנתיים ועדכניים
התרחבותה המהירה של הרשת בישראל התאפשרה באמצעות שני גורמים מרכזיים: יישום מודל זכיינות X-RAY ופיתוח קונספט עיצוב ואופנה חדשני המבדל את סניפי הרשת מן המתחרים. המבקרים בסניפי הרשת נהנים מחוויית אופנה הניכרת בכל פינה בחנות ובמראה והאווירה הכלליים שלה. כמו כן, מציעה הרשת דגמי משקפיים מעוצבים ואפנתיים בשלל צבעים ועיצובים המעמידים אותה בשורה הראשונה עם מובילות שוק האופטיקה בישראל.

יוצאים לדרך והלאה
הרשת מעניקה לכל זכייניה המשתתפים במודל זכיינות X-RAY תמיכה מלאה כבר משלב הקמת הסניף, סיוע בעיצוב הסניף על פי קווי עיצוב קפדניים המוגדרים על ידי הנהלת הרשת, וכן סיוע וליווי מקצועי ושיווקי לכל אורך הדרך. הרשת מציעה איזון מיטבי בין מעורבותה בהתנהלות הסניף, ובין עצמאות עסקית של הזכיין תוך שהיא מציעה לכל סניף את התשתית התפעולית, השיווקית, הפיננסית והעסקית כבר מרגע היציאה לדרך והלאה.

ההזדמנות שלכם להצלחה
רשת X-RAY ממשיכה את תנופת הצמיחה שלה בישראל בדרכה לתפיסת מעמד מוביל בשוק האופטיקה בישראל, ובכלל זה מציעה לכם את ההזדמנות להיות חלק מתהליך הצמיחה וההצלחה. באמצעות האתר שלנו כאן, תוכלו ליהנות מסיוע מקצועי, תמיכה עסקית וליווי מקצועי בכל השלבים הראשונים וההתנהלות מול הרשת. אנו ניצור את החיבור בינכם ובין נציגי הרשת, נספק לכם את כל התשובות לשאלות המטרידות אתכם, ואת כל המידע והנתונים הדרושים לכם על מנת לקבל החלטה, ונסייע לכם להתקדם שלב אחר שלב במסלול ההצלחה של זכיינות X-RAY בישראל. 

תנאי הזכיינות

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
 זכיינות תפעולית    20-40 מ"ר  אין  קניונים\רחובות ראשיים
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
 אין  200,000₪  ע"ח החברה  לא מוגבלת  50,000 ש"ח
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין    
 80,000 ש"ח  3 חודשי שכ"ד  50%