• logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

​054-4552788

עדי אביהו חאמי
Pic

Profil

כשאנחנו חולמים, אנחנו מרשים לעצמנו לחלום בגדול. אם החלום שלנו הוא לפתוח עסק, זה לא אומר שאנחנו רוצים לנהל עסק בינוני או כזה שכבר ראינו כמוהו. אנחנו רוצים להציע משהו מיוחד, להיות הכי טובים, לחדש ולהצליח. בתחום האוכל למשל, ההקבלה תהיה לפתיחת מסעדת גורמה לעומת מסעדת אוכל מהיר. ברור ששתיהן יכולות להיות רווחיות מאוד, אבל לעמוד בראש מסעדת גורמה מרגיש אחרת לגמרי מאשר לנהל סניף של מקדונלדס. אותו דבר נכון גם לגבי רשתות אופנה וחנויות בגדים. צריך לחלום בגדול כדי להצליח באמת.

אין פשרות

הסיפור של חברת האופנה הישראלית PrOfil (פרופיל), הוא בדיוק הניסיון לפתוח מסעדת גורמה חדשה, רק בעולם האופנה. החברה הוקמה בשנת 1985 עם יעד שאפתני, להציע בגדי מעצבים מהשורה הראשונה לנשים בארץ. חייו של כל עסק צעיר הם קשים, קל וחומר כאשר המוצר שהעסק מוכר לא מיועד לקהל רחב מאוד. אבל פרופיל מצאה את מקומה, ועד שנת 2000 ייבאה ושיווקה את מותגי האופנה המובילים מצרפת ומאיטליה. הבגדים היו זמינים רק בחנויות הרשת, והיא זכתה לקהל לקוחות קבוע ונאמן, שאפשר את הצלחת הרשת.

הגיע הזמן להתרחב

כיום, מעצבת פרופיל את הבגדים שלה בעצמה. מוצריה נמכרים בחנויות הרשת וגם בחנויות בוטיק אחרות בארץ, מה שמגדיל את מעגל המכירות ומחזק את הרשת. כרגע קיימות בארץ ארבע חנויות של רשת פרופיל, וההצלחה אפשרה לרשת להתרחב עוד יותר. כעת, אתם מוזמנים להצטרף לרשת אופנת ה"גורמה" שהיא פרופיל, ולנהל בעצמכם סניף חדש של הרשת ביעד שתבחרו להקים אותו.

אל תסתבכו – התקשרו אלינו

רכישת זיכיון לעסק היא רעיון בטוח וחכם מבחינה עסקית, שמאפשר לכם לנהל בהצלחה חנות מצליחה עם סיכויים גבוהים להפקת רווח קבוע. אבל תהליך רכישת הזיכיון והקמת הסניף יכול להיות מבלבל ומסובך עבור אנשים רבים. פנו אלינו לקבלת ליווי וייעוץ מקצועי לאורך כל הדרך, עד ניהול הסניף הראשון שלכם.

תנאי הזכיינות

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
 תפעולית    50 מ"ר  אין  קניונים מרכזיים
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
 2%  150,000 ש"ח  בבעלות החברה / ללא קנייה  ללא הגבלה  50,000 ש"ח
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין    
 80,000 ש"ח  חודשי שכ"ד 3 ודמי ניהול  44%