• logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

​054-4552788

עדי אביהו חאמי
Pic

MYPHONE

רוצים להצטרף לרשת סלולארית מצליחה ולפתוח סניף זכייני משגשג משלכם? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

רשת MYPHONE הינה רשת הפועלת בשוק הטלפונים הסלולאריים משנת 2010 ועד היום, ומעניקה שירותי מכירה של סמארטפונים וטלפונים סלולאריים, וכן מעבדה מקצועית מתקדמת לתיקון מכשירים. הרשת הוקמה על ידי מומחים אשר עסקו בתחום בארצות הברית, והעתיקו את המודל המצליח לישראל.

הרשת מושתתת על ערכים של אמינות, שירות ברמה גבוהה, שימוש בחלקי חילוף מקוריים בלבד, עבודה מהירה וזמני אספקה קצרים וכן מחירים משתלמים ונוחים בהתאם לסוג השירות המדובר.

הצטרפו עוד היום אל הרשת המצליחה MYPHONE!

אם אתם חולמים על סניף זכייני מצליח, ורוצים לצמצם את הסיכון הכרוך בהקמה של עסק עצמאי למינימום האפשרי, הצטרפו עוד היום אל הרשת המצליחה MYPHONE!

זכייני הרשת זוכים לליווי מקצועי מהרגע הראשון, תמיכה של אנשי מקצוע מובילים וייעוץ ממומחים בתחום אשר מסייעים להם להפוך את הסניף להצלחה גדולה באזור בו הוא מוקם.

אז למה אתם מחכים? חולמים על סניף של חנות לטלפונים סלולאריים שיעניק לכם רווחים כבר מהרגע הראשון? פנו אלינו עוד היום ונעניק לכם את כל המידע הדרוש לכם על הצטרפות כזכיינים אל הרשת המצליחה MYPHONE, ועל הקמה של סניף מצליח באזור המגורים שלכם, סניף אשר יתמודד עם התחרות בתחום ללא כל בעיה וימשוך אליו לקוחות רבים מידי יום ביומו.

תנאי הזכיינות

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
 מלאה    חנות - 25-40 מ"ר , דוכן - סטנדרטי  4-6%  קניונים, מרכזים מסחריים
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
 1.5%  150,000 ש"ח דוכן  60,000    
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין    
 50,000 ש"ח  ע"פ דרישה