• logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

​054-4552788

עדי אביהו חאמי
Pic

ML MEN

זו עובדה ידועה שאנחנו נוטים להתייחס למותגים ולחנויות אהובות באותה צורה שאנחנו מתייחסים לאדם מוכר ואהוב. עם הזמן, אחרי שמצאנו שהחנות עונה על דרישותינו, ואנחנו חוזרים אליה שוב ושוב, אנחנו מתחילים להסתכל עליה בצורה אחרת. המותג הופך להיות משהו כמעט מנחם, שאנחנו אוהבים לראות בקניון ונמשכים אליו באופן אוטומטי. לכן, הכוח הגדול ביותר של המותגים הגדולים הוא ביצירת קשר אישי ארוך טווח עם הלקוחות. הדרך לעשות את זה, היא לפנות אל הצרכים של הלקוח, ולהיות ממוקדים ככל הניתן.

יותר מיקוד – יותר טוב

רשת ML, שהתחילה בתור החנות "מתאים לי", הוקמה בשנת 1991 עם ההבנה הזו, וכיוונה את עצמה לפלח שוק מאוד ספציפי. איש העסקים אבי מלכה פתח את החנות במטרה לתת מענה לנשים המחפשות בגדים במידות 42 ומעלה, ולא מעוניינות להתפשר על העיצוב והמראה של הבגד. החנות הציעה מגוון רחב של אפשרויות, שעמדו בקו אחד עם מגמת העיצוב העולמית, והציגה אלטרנטיבה חדשה ומעניינת, שהפכה במהירות להיות שם דבר, והצליחה להשתלט על קהל היעד הזה.

התרחבות הגיונית

עם התפתחות המותג וצמיחת הרשת, מותג חדש נוסף לחנויות ML – for2, מותג לבגדי הריון במידות 34-42 שנמכר בכל חנויות ML. לאחר ההצלחה הגדולה, החליטה החברה להתרחב עוד יותר, ולהקים את חנות הבת – ML MEN. גם במקרה הזה, המטרה דומה: להציע מגוון רחב של בגדים אופנתיים ובאיכות גבוהה עבור גברים במידות גדולות ועבור גברים גבוהים במיוחד. עבור קהל היעד, ML MEN היא הבחירה הבטוחה והברורה לקניית בגדים, מה שהופך את המותג לרווחי ומצליח מאוד.

הדרך שלכם בעולם האופנה מתחילה כאן

עכשיו גם אתם יכולים לנהל סניף מצליח של ML MEN. באמצעות רכישת זיכיון, ניתנת לכם האפשרות לפתוח סניף משלכם לרשת, לקבל גיבוי והדרכה מלאים מהחברה ולעמוד במשרת המנהל של חנות אופנה מצליחה בארץ. פנו אלינו לקבלת פרטים נוספים ולהתחלת דרככם בעולם האופנה.

תנאי הזכיינות

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
 תפעולית    60 מ"ר    קניונים / רחובות ראשיים
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
 5%  150,000 ש"ח  80,000 ש"ח  ללא הגבלה  
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין    
 100,000 ש"ח  3 חודשי שכ"ד  40%