• logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

​054-4552788

עדי אביהו חאמי
Pic

KIWI

חנויות אופנה המתמקדות בילדים ובתינוקות מתמודדות עם שוק לא פשוט. מצד ההורים לפחות, את הבגדים צריך להחליף בגיל הצעיר לעתים תכופות. לפעמים תוך חודש או חודשיים, מלתחה שלמה יכולה להיות קטנה מדי בבת אחת. לכן קניית בגדים לתינוקות ולילדים קטנים צריכה להיות זולה יחסית. לעומת זאת, אין הרבה הורים שיסכימו להתפשר על איכות הבגד בשביל המחיר. למצוא חנות שמציעה בגדים נוחים, איכותיים ויפים ובמחירים סבירים והוגנים – את זה קשה למצוא. לכן כשמוצאים, ממשיכים לחזור לאותה חנות.

החלטה עסקית נכונה

זה בדיוק היה הרעיון שהוביל את רשת KIWI כשהוקמה בשנת 1993. למכור במחיר נמוך יותר, ללקוחות רבים יותר שיחזרו גם בעתיד. האסטרטגיה העסקית הזו הוכיחה את עצמה, ומאז שהוקמה, הפכה KIWI לרשת הבולטת והמצליחה בארץ בגזרתה. היא מציעה קשת רחבה של מוצרים, מלבוש יומיומי לבית או לגן, ועד בגדים מעוצבים וחגיגיים לאירועים ומסיבות. הבגדים באיכות מעולה ובעיצובים רבים ומושקעים, והמחיר כאמור – זול ביחס לתחרות ואטרקטיבי מאוד עבור ההורה הטרי. 

מגיעים לשווקים חדשים

עם השנים, הרחיבה הרשת את פעילותה והיום היא מציעה גם אביזרים לתינוקות וילדים (אקססוריז). הרשת מחזיקה כיום ביותר מ- 30 סניפים מצפון ועד דרום, הממוקמים לרוב ביעדים פופולריים ובקניונים גדולים ובולטים. השנה, התקבלה החלטה להעמיק את הפריסה הארצית, ולהגיע ליעדים חדשים שעוד לא נוצלו על ידי הרשת. לשם כך, מרחיבה החברה את מערך הזכיינים שלה, והיא מחפשת יזמים חדשים שיצטרפו לרשת, יקימו וינהלו בכוחות עצמם את הסניפים החדשים שעתידים לקום.

הצטרפו אל הרשת האהובה

אם גם אתם התאהבתם בתור הורים צעירים ברשת הביתית הזו, ואתם חושבים שאתם מסוגלים לנהל סניף חדש שלה בהצלחה, הצטרפו אל מעגל הזכיינים המרוצים. פנו אלינו כדי לגלות איך ואיפה מתחילים, ולקבל ליווי וייעוץ מקצועי בכל הנוגע לרכישת הזיכיון, להקמת הסניף ולתחזוקתו. הניסיון הרב שלנו מבטיח לכם דרך קלה ותהליך חלק ומהיר.

תנאי הזכיינות

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
 תפעולית    50-80 מ"ר  אין  קניונים / רחובות ראשיים
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
 1.5%  150,000 ש"ח  בבעלות החברה / ללא קניה  ללא הגבלה  100,000 ש"ח
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין    
 50,000 ש"ח ב 5 תשלומים  3 חודשי שכ"ד ודמי ניהול, ערבות בנקאית של 50,000 ש"ח  20%