• logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

​054-4552788

עדי אביהו חאמי
Pic

JUMP

לפעמים קשה לשים את האצבע על הדבר המדויק שהפך חברה כלשהי לגדולה באמת. זה בדרך כלל שילוב של הרבה מרכיבים, כולל הרבה מזל, שהתחברו יחד ויצרו נוסחה מנצחת. זו בדרך כלל הדרך בו נוצרות החברות האלו, שאנחנו כבר רגילים לראות את הלוגואים שלהן בקניונים, לשמוע את הפרסומות שלהן ברדיו ובטלוויזיה, ובאופן כללי הן תמיד חלק מהנוף המסחרי בארץ. ההגעה למעמד כזה היא אבן דרך חשובה מאוד עבור כל מותג, והיא הופכת אותו לכמעט "נצחי" בנוף הישראלי. אם אתם יכולים להיות חלק מזה – לכו על זה.

מעמד שלא קונים בכסף

אחת החברות שהצליחו להגיע למעמד מכובד שכזה היא חברת JUMP המקומית. אם תחשבו על זה שניה, או שתסתכלו לרגע על הלוגו, תגלו שאתם מזהים אותו מיד, ושאתם רואים אותו על בסיס קבוע. זה מפני שכבר יותר משלושים שנה שהלוגו הזה עומד לפני חנות אופנת הנשים המצליחה ובין המוכרות בארץ. מאז יום הקמתה ועד היום, הקפידה ג'אמפ להציע ללקוחותיה קולקציות אופנתיות במיוחד, שמשתנות תדיר ומציעות את הבגדים הכי חמים וטרנדיים, שמתאימים לכל אירוע, מסיבה או סתם ליום יום.

רוצים להמשיך את הדרך?

ההתמדה והבחירות הנכונות של ג'אמפ הוכיחו את עצמן בהחלט, ובשנות פעילותה, הצליחה להגיע ליותר מ- 50 מיקומים שונים בארץ, בהם פועלים סניפים מצליחים ורווחיים ביותר. כעת החליטה החברה להמשיך בצמיחה המואצת שלה, ולהקים סניפים נוספים במיקומים חדשים שעדיין לא נוצלו על ידי החברה. לשם כך, דרושים לחברה זכיינים שינהלו את השלוחות החדשות של הרשת ויעמדו בראשן.

בואו להתחיל ברגל ימין

אם תמיד חלתם לנהל חנות אופנה, רכישת זיכיון היא הדרך המהירה והבטוחה להשתלב בעולם הזה בקלות. אבל לפני שאתם משקיעים הרבה מאוד כסף בחלום שלכם, כדאי שתדעו את כל הפרטים ותיערכו להרבה עבודה. פנו אלינו עוד היום כדי להגיע אל ההרפתקה הזו מוכנים. התקשרו אלינו עכשיו לקבלת ייעוץ וליווי מקצועיים.

תנאי הזכיינות

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
 תפעולית    60 מ"ר    קניונים / רחובות ראשיים
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
 5%  150,000 ש"ח  80,000 ש"ח  ללא הגבלה  
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין    
 100,000 ש"ח  3 חודשי שכ"ד  40%