• logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

​054-4552788

עדי אביהו חאמי
Pic

I Lack

בשנת 2009 שלומית לזרוביץ ייסדה את הסניף הראשון בהוד השרון של רשת I LACK. לאור הצלחת המיזם, שלומית החליטה להרחיב את עסקיה באמצעות מתן זכיינות למועמדים שיכלו לעמוד בדרישות הזכיינות. לפי דבריה של לזרוביץ, זכיינות ברשת I LACK מאפשרת לנשים הזדמנות עסקית נדירה, של השתלבות בחברה העוסקת בתחום מבוקש ודינאמי. צוות זכייניות מנהל את החברה בשיתוף פעולה הרמוני מתוך שאיפה להרחיב, לשדרג, להתפתח ולהגיע לקהלים חדשים ומגוונים.

תרומות עיצוב הדוכנים למשיכת קהל מגוון

עיצוב החלל של חנויות I LACK משלב סגנון עירוני אמריקאי עם השראות מהעיצוב הצרפתי. החללים הרחבים המאופיינים בצבעוניות עשירה מזמינים את הקהל הרחב המגיע באופן קבוע לקניונים. קשה להתעלם מהמתחמים האסתטיים והדינאמיים המשדרים נוחות בשילוב יוקרה ואלגנטיות. קו עיצוב אחיד מחבר בין כל הסניפים של הרשת והוא אחד מסימני ההיכר של רשת I LACK , פרט לשירות המקצועי והאדיב המותאם לקצב ולצרכי לקוחות הרשת.

המהירות אינה באה על חשבון האיכות

מתחמי הטיפוח של I LACK מאפשרת לנשים וגברים, לחסוך זמן בהמתנה לתורים אצל המניקוריסטית או הפדיקוריסטית הקבועה. מה יכול להיות יותר נוח מלהגיע לדוכן I LACK בקניון שאת מבקרת באותו הרגע, לגשת לאחת המניקוריסטיות הפנויות, ולקבל מניקור/פדיקור מקצועי בפרק זמן של 15 דקות? מעבר לנוחות ולזמינות, נשות המקצוע בדוכני I LACK מעניקות טיפולים מקצועיים כשהן משתמשות במוצרי טיפוח איכותיים. ללקוחות המגיעים לדוכנים מוצעים למכירה מוצרים איכותיים הנמצאים בשימוש של המניקוריסטיות.

מהם היתרונות של זכיינות I LACK

רשת I LACK מונה היום כ-10 מתחמים. הרשת שואפת להתרחב עוד ולפתוח מתחמים חדשים באזורי השפלה, המרכז והשרון. זכיינות ברשת I LACK מעמידה בפני הזכייניות הזדמנות עסקית מאתגרת בקנה מידה ארצי. חברת זכיינות ישראל מעניקה ליווי אישי ומכשירה את הזכייניות של רשת I LACK לקראת האתגרים העומדים בפניהן בעולם העסקי. במהלך ההכשרה בחברת זכיינות ישראל, הזכייניות יזכו לידע רב בתחום העסקי וכיצד למצות את הפוטנציאל הטמון בהזדמנות העסקית העומדת בפניהן.

תנאי הזכיינות

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
 מלאה      5%  קניונים בלבד
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
 2%  150,000 ש"ח      
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין    
 120,000 ש"ח