• logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

​054-4552788

עדי אביהו חאמי
Pic

GRIP

זכיינות ישראל איננה מייצגת עוד את מותג זה. נשמח להעניק לכם ייעוץ מקצועי ולהתאים לכם זכיינות באופן אישי מבין מגוון רשתות אחרות המיוצגות על ידנו. השאירו את הפרטים שלכם בטופס יצירת הקשר ונחזור אליכם בהקדם.


בין אם אתם מתעניינים בפתיחת עסק משלכם, שישתלב בעולם האופנה במקומי, ובין אם אתם חושבים על רכישת זיכיון של רשת אופנה קיימת והקמת סניף – כדאי שתדעו כמה דברים. ראשית כל, חשוב מאוד לדעת מי קהל היעד שלכם. עסקים רבים עושים את הטעות של "מגוון יתר". המשמעות היא שמרוב שהעסק משתדל להציע מוצרים לקהל גדול (מדי) של לקוחות, הוא לא מתמחה בשום נישה ונשאר בינוני בכולן. עסקים מצליחים, לרוב מצאו לעצמם נישה מצליחה לפני שהצליחו לבסס את עצמם עסקית, ורק אז התחילו להתרחב בסגנונות.

הכירו את קהל היעד

דרך הפעולה הזו דומה לאופן שבו פעלה רשת האופנה הישראלית GRIP. בשנת 1996, נוסדה הרשת תחת שם אחר על ידי עופר כהן. ארבע שנים מאוחר יותר, עברה מיתוג מחדש ונותרה עד היום תחת השם "גריפ עיצובים בע"מ". מיום הקמתה, פנתה חברת גריפ לנערות ונשים צעירות במידות קטנות ובינוניות. הנישה הצרה הזו, היא מה שאיפשר לגריפ להביא לארץ קו עיצובי יוצא דופן, צעיר וכזה שעומד בקנה אחד עם הטרנדים העולמיים הגדולים. מאז ועד היום, הנוסחה המנצחת הוכיחה את עצמה ולא הרבה השתנה – רק מעגל הלקוחות גדל.

ממשיכים להתפתח

GRIP התחילה את דרכה בחנות יחידה בתל אביב. אבל ההתמחות של גריפ הוכיחה את עצמה, משכה עוד ועוד לקוחות, ומהר מאוד התחילה ההתרחבות של הרשת. היום, כמעט עשרים שנים לאחר מכן, מחזיקה הרשת ב- 27 סניפים ברחבי הארץ, והאטה לא נראית באופק. להיפך. כרגע, רשת GRIP שואפת להתפתח עוד יותר, ולהגיע לעוד קהלים ויעדים בישראל. הרשת מבוססת על מערך של זכיינים, והם יכולים להיות אתם.

איפה מתחילים? ממש כאן

אם תמיד רציתם לנהל חנות אופנה מצליחה, רכישת זיכיון לרשת GRIP היא הפתרון המושלם. פנו אלינו לקבלת מידע נוסף לגבי עלויות הזיכיון והקמת הסניף, ולגבי המשך ההתקדמות עם רכישת הזיכיון ויצירת המגעים עם הרשת.

תנאי הזכיינות

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
 זכיינות מלאה    60-50 מ"ר  אין  קניונים
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
 אין  150,000-200,000 ש"ח  קונסיגנציה  8 שנים  70,000 ש"ח
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין    
 100,000 ש"ח  3 חודשי שכ"ד ודמי ניהול  40%