• logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

​054-4552788

עדי אביהו חאמי
Pic

GAYA COSMETICS

רשת חנויות קוסמטיקהGAYA COSMETICS  מציעה מוצרי איפור איכותיים המורכבים מ-100% חומרים מינרליים. מוצרי החברה אינם מכילים בישום, חומרי שימור וחומרים כימיים. המוצרים הם היפו אלרגיים ואנאורגאניים ומכילים מסנני קרינה טבעיים. מוצרי GAYA COSMETICS מתאימים לאנשים בעלי עור רגיש. נשות המגזר הדתי יכולות ליהנות ממוצרי החברה הניתנים לשימוש בשבת מתוקף היותם אבקתיים. מוצרי החברה משווקים בהצלחה רבה ברחבי העולם.

מוצרי איפור איכותיים הנמכרים בערים המובילות בעולם

מוצרי הקוסמטיקה האיכותיים של GAYA COSMETICS נמכרים בערים כמו לונדון ולאס ווגאס. מעבר לכך המוצרים זוכים להצלחה במדינות שבהן הטמפרטורות נמוכות מאד בחורף, כמו אוסטריה, פינלנד, גרמניה נורווגיה ועוד. את הצלחתה של חברת קוסמטיקה ישראלית בשווקים בחו"ל, יש להעריך באופן מיוחד, בעיקר בגלל התחרות הקשה מול חברות מותגים ידועות, שמוצריהן נמכרים בכל העולם. לאחרונה החברה החליטה להרחיב את פריסתה בארץ ומוסיפה סניפים מעבר לארבעת הסניפים הקיימים.

היתרונות של זכיינות GAYA COSMETICS

השאיפה של יצרני הקוסמטיקה היא לחדש את עור הפנים ולהעניק לו מראה צעיר ורענן. הביקוש למוצרי קוסמטיקה איכותיים המותאמים למזג האוויר המאתגר בארצנו, עולה בהתמדה, ומביא עימו רווחים מובטחים לבעלי דוכנים או חנויות לקוסמטיקה. יזמים רבים רואים ברכישת זכיינות בחברות המייצרות ומשווקות מוצרי קוסמטיקה הזדמנות עסקית מצוינת. חברת זכיינות ישראל מכשירה יזמים המבקשים לקחת חלק בתחום מבוקש ורווחי, שהולך ומגדיל את מעגל הלקוחות שלו מדי יום.

אנשים אמיצים עומדים מאחורי עסקים מצליחים

חברת זכיינות ישראל מעניקה ליזמים את הכלים הנדרשים להצליח בעולם העסקי בישראל. במהלך תהליך ההכשרה של היזמים הם מקבלים לייעוץ וליווי אישי צמוד. הם לומדים להכיר את הפרמטרים העסקיים החשובים בעת שהם מתכננים את הקמת העסק החדש שלהם. הם לומדים לבחור ולנהל כוח אדם, כיצד לבחור מיקום של עסק, מבנה העסק, להתנהל מול ספקים, להתנהל מול חברות מתחרות, שירות לקוחות, שיווק ומכירות, לזהות הזדמנויות ואיומים ועוד. 
 

תנאי הזכיינות

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
         
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
         
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין