• logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

​054-4552788

עדי אביהו חאמי
Pic

FAN & GO

רשת לא מיוצגת!

זכיינות ישראל לא מייצגת את רשת FAN&GO בזכיינות לסניפים חדשים.

אם אתם מעוניינים בזכיינות  משתלמת וכדאית באזור שלכם, השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם עם מגוון הצעות מיוחדות בהתאמה אישית עבורכם!

השיער הינו חלק מהותי מתדמיתה של כל אישה. לא סתם קיים המונח bad hair day"", כאשר אישה מרגישה טוב עם הצורה, הנפח והלוק של השיער, היא תרגיש הרבה יותר טוב עם עצמה וכל היום שלה עשוי להוביל למקומות נפלאים. עם זאת לא תמיד יש זמן להשקיע בריסון השיער, בסידורו או אפילו בלהגיע למספרה על  מנת להסתפר ועל כן את מוזמנת להכיר פתרון אידאלי- רשתFAN & GO ! מדובר על רשת טיפול מקצועית ומהירה לשיער שאינה דורשת המתנה וגם לא לקבוע תור. מהיום חוקי המשחק משתנים, מהיום תמצאי שאין צורך להשקיע בכך זמן רב, כך שכל שצריך לעשות זה פשוט לעבור ליד הסניף הקרוב, לקבל חשק, להיכנס ותוך כמה דקות פשוט לצאת עם שיער מרהיב בדיוק כפי שרצית.

רק לבחור

אז אם את בדיוק בדרך להוציא את הילדים מהחוגים, בהפסקת צהריים של העבודה, בדיוק סיימת לערוך קניות ופשוט נשארו לך כמה דקות- במקום לעשות עוד שיחת טלפון, פשוט כנסי אל הסניף ותפנקי את עצמך- כי מגיע לך. ברשת FAN & GO תמצאי צוות עובדים אדיב ומקצועי שישמח לתמוך בהחלטה הספונטנית שלך לעשות אתנחתא מהיום ולהשקיע בעצמך. אם כן מה מתחשק לך? לעשות גוונים, לעשות פן, להסתפר, לעשות תסרוקת מיוחדת ליציאה של היום בערב או פשוט לשקם את מראה השיער שלך- את בוחרת ורשת FAN &GO מגשימה במהרה.

להצליח להיות ספונטנית

אז אם את פשוט לא מצליחה לתאם מראש, אם את אוהבת להיות ספונטנית אך פחות מצליחה בתקופה האחרונה, אם מתחשק לך להצליח למצוא זמן להתפנק גם בתוך השגרה- יש מקום אחד שמחכה לך עם ידיים פתוחות שישמח לשרת גם אותך. אז בפעם הבאה שמתחשק לך להיות יפה ברגע ואת נמצא בקניון ערים בכפר סבא, עברי ליד חנות קסטרו ותמצאי את אשר חיפשת. כמו כן אין לדבר על השירות המהפכני מבלי לציין שמדובר על מחירים מהפכניים ונוחים, כך שבאמת אין שום סיבה לחשוב על כך פעמיים. פתוחים בימים א'-ה'- 09:30-21:30 וביום ו'- 09:00-15:00. פה בשבילך!


 

תנאי הזכיינות

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
 מלאה    כ- 60 מ"ר.    קניונים באיזור השרון, המרכז והשפלה.
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
 עד 1% מהמחזור.  כ- 250,000 ₪.  20,000 ₪.  ללא הגבלה (BTB מול חוזה השכירות בקניון).  ללא
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין    
 100,000 ₪.  עפ"י דרישה.  בין 5%-10% מהמחזור נטו (לפי גובה המחזור).