• logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

​054-4552788

עדי אביהו חאמי
Pic

Cofe's

רשת Cofe's היא רשת בתי קפה המציעה חוויית קפה ייחודית במחיר עממי. סניפי הרשת מעוצבים בקווי עיצוב עכשוויים, בעלי אווירת קפה גורמה מקצועית, ומציעים תפריט רחב הכולל מגוון רחב של משקאות קפה בטעמים וצורות הכנה שונות, משקאות קלים וחמים, כריכים, מאפים, עוגות, וופל בלגי, פנקייקים ועוד.

כל משקאות הקפה ברשת נעשים על בסיס פולי קפה ייחודיים המשלבים פולי קפה ערביקה מובחרים ממרכז ודרום אמריקה, בשילוב פולי קפה רובוסטה הודית מובחרים, וקלייה צפון איטלקית מסורתית ועדינה, היוצרים יחד טעם קטיפתי עשיר בארומה וקרמה.

חוויית השירות בסניפי רשת Cofe's מבוססת על שירות אדיב וחייכני, שירות מקצועי ומהיר לכל לקוח, ועמידה בסטנדרטים יוצאי דופן של שירות גם במחיר של 5 שקלים לכוס קפה, ועוד תפריט שלם עשיר ומגוון ברמת מחירים אטרקטיבית ותחרותית בשוק בתי הקפה בישראל.

הקמת רשת Cofe's עומדת על יסודות ברורים של איכות קולינרית ברמה הגבוהה ביותר, שירות ואווירה יוצאי דופן, ורמת מחירים עממית המציעה כוס קפה איכותי במחיר אטרקטיבי של 5 שקלים בלבד. למעשה, מיישמת הרשת מוטו חד וברור ולפיו "על איכות לא מתפשרים גם ב 5 שקלים".

התפתחות הרשת בישראל מבוססת על מודל הזכיינות אותו מיישמת הרשת לצורך הרחבת פעילותה בארץ והקמת סניפים חדשים. הרשת מציעה לכל זכיין רמה גבוהה של רווחיות ביחס למקובל בשוק בתי קפה בישראל, ומספקת לכל זכיין את התמיכה המקצועית והעסקית הנדרשת כדי לעמוד על הרגליים ולהוביל את העסק להצלחה, יציבות ורווחיות.

לצד זאת, מצפה הרשת מכל זכיין לעמידה בסטנדרטים הגבוהים שמציבה הרשת, מתוך רצון לשמר ולהשביח את רמת השירות והחוויה המוענקת ללקוחות הרשת, ומהוות את השילוב הייחודי שיודעת הרשת להציע ללקוחותיה.

רשת Cofe's מחפשת יזמים צעירים ונמרצים המעוניינים להקים עסק עצמאי משלהם, ובתוך זאת להשתלב בתוך רשת בתי קפה מובילה, שתספק להם את התמיכה העסקית הנדרשת, את שם המותג, את הייעוץ המקצועי השלם בעולם הקפה ובתי הקפה, וכל סיוע אחר שנדרש על מנת לאפשר הקמה של סניף תחרותי ואטרקטיבי בדרך אל ההצלחה והרווחיות.

תנאי הזכיינות

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
 זכיינות מלאה  40%  30-60 מ"ר  5,000 ש"ח  
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
   250,000 ש"ח      
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין    
 100,000 ש"ח