• logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

​054-4552788

עדי אביהו חאמי
Pic

COKA

למכור מוצר אחד ללקוח אחד, אומר המשפט העסקי המוכר, זה כל אחד יכול לעשות. החכמה האמתית היא לגרום ללקוח לחזור שוב ושוב. חנויות רבות מתחבטות בשאלה איך להחזיר את הלקוחות וליצור מעגל לקוחות קבוע. בתחום האופנה, למשל, השאלה הזו חשובה במיוחד והתשובה לה לא ברורה מאוד, פשוט כי התחרות גדולה מאוד, וללקוחות יש הרבה מאוד אלטרנטיבות בכל רגע. הפתרון, בדרך כלל, הוא לענות על כמה שיותר מדרישות הלקוח, ולשים דגש על שירות יוצא דופן וחווית קנייה מיוחדת, שהלקוח יזכור.

נוסחת ההצלחה

חברת COKA מתמחה בעיצוב, ייצור ושיווק אופנת נעלי נשים. בהתחשב בעובדה שהרשת קיימת כבר יותר מ- 25 שנים, אפשר להבין שנוסחה כלשהי הם הצליחו לפצח. ראשית כל, האיכות עומדת בראש. כל נעלי החברה מיוצרות תחת התנאים המחמירים ביותר, כדי להבטיח ללקוחות מוצר אמין ועמיד שילווה אותן לאורך זמן. שנית, המותג מקפיד לרענן את האפשרויות העומדות בפני הלקוחות, ומוציא שתי קולקציות שונות בשנה. לבסוף, החברה מציעה מוצרים שמתאימים לכל אירוע, לכל עונה ולכל אופי, וכך פונה לקהל לקוחותיה.

מרחיבים את ההשפעה

כדי להגדיל את המכירות ולהפיץ את שם המותג ביעילות, מוכרת COKA את הנעליים שהיא מייצרת גם בחנויות פרטיות בכל הארץ, וגם בחנויות מותג שבידי זכיינים. יחד עם מחירים נוחים בטווח רחב שמתאים לכל כיס, COKA ממתגת את עצמה כחברה מוכרת ואמינה, ששמה הולך לפניה. כעת, החברה מפתחת את חנויות המותג שלה, ומחפשת זכיינים שיעמדו בראש הסניפים החדשים שיקומו בקרוב. זו ההזדמנות שלכם להיכנס לעולם ההנעלה ברגל ימין.

מעוניינים בזיכיון – הגעתם למקום הנכון

אם ניהול סניף מצליח של COKA נשמע לכם כמו משהו שתהיו טובים בו, פנו אלינו עוד היום. אנחנו מתעסקים במכירת זכיונות שונים במשך שנים רבות, והניסיון הרב שלנו הופך אותנו לכתובת האידיאלית עבור כל מי שעושה את צעדיו הראשונים בעולם הזכינות. התקשרו אלינו לקבלת פרטים נוספים.

תנאי הזכיינות

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
 תפעולי     70 מ”ר ומעלה     קניונים / רחובות ראשיים / מרכזים מסחריים
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
    150,000 ש”ח     ללא הגבלה  
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין    
  150,000 ש”ח   3 חודשי שכ”ד ודמי ניהול   40%