• logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

​054-4552788

עדי אביהו חאמי
Pic

Blueberry

חוש הטעם הוא החוש הדומיננטי ביותר. מאכל טעים, קינוח מתקתק בדיוק במידה הנכונה או מנה מדויקת הם מסוג הדברים שלא נשכח, ותמיד נרצה לחזור ולאכול את אותו אוכל שערב לחכנו. זו בדיוק הסיבה שבתחום המזון הפרסום מפה לאוזן הוא יעיל במיוחד, ועסק שיש לו מוניטין של איכות הוא בהחלט על הדרך הנכונה. עם זאת חשוב לזכור שיצירת מוניטין של איכות היא דבר שעלול לקחת שנים ארוכות ולכן בשנים הראשונות לא מעט עסקי מזון חווים קשיים. 

איך יוצרים מוניטין?
נוכח האתגר הזה בא מודל זכיינות Blueberry ומציע ליזם הצעיר להתחיל את דרכו בועלם העסקים כאשר הוא כבר נהנה מהמוניטין של רשת גדולה עם קהל לקוחות מרוצה ושם שעובר מפה לאוזן. מודל הזכיינות עם Blueberry מאפשר בעצם לנהל את העסק באופן עצמאי כאשר המוצרים הנמכרים, במקרה זה הגלידות הם מוצרי רשת בלעי תו תקן של איכות. זכיין של Blueberry מוכר את מוצרי הרשת ומעניק את השירות על פי אמות המידה שלה ולכן הוא מקבל את האפשרות להצטרף למודל עסקי מצליח.

גלידה טעימה
כאן בא לידי ביטוי יתרון בולט במיוחד של זכיינות Blueberry שמאפשרת כניסה חלקה עד כמה שניתן לעולם העסקים עם עסק מצליח וגדול שמאפשר ליזם לעשות את צעדיו הראשונים בעול העסקים עם מוצר איכותי וטעים במיוחד. כדי למנף את היתרון הזה מומלץ לשלב ליווי עסקי פיננסי ומשפטי שמבטיח עיגון זכויות היזם בחוזה הזכיינות ומתווה ליזם המתחיל את הדרך בראשית דרכו בעולם העסקים. הליווי העסקי מבטיח ליזם חברה מקצועית ואמינה שתבחן את חוזה הזכיינות ותוודא שמירה של האינטרסים של היזם.

חנות גלידות- מי לא רוצה?
בנוסף, ניתן לקבל תכנית אסטרטגית עתידית, כלים להתמודד עם אתגרים שעתידים לעמוד מול היזם הצעיר וכלים עסקיים ומשפטיים להתמודד עם כל מה שמתרחש בעולם העסקים. כניסה לעולם העסקים היא צעד מכונן ובדרך להקמת חנות גלידות איכותית וצבעונית עם הרבה ילדים שמחכים לגלידה עם עיניים בורקות, מומלץ לבצע תהליך מ'קדים שיבטיח המשך פורה במיוחד. 

תנאי הזכיינות

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
 תפעולית  30%  40 מ"ר  5%  קניונים / רחובות ראשיים
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
 2%  250,000 ש"ח    ללא הגבלה  
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין    
 150,000 ש"ח  ע"פ דרישה