• logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

​054-4552788

עדי אביהו חאמי
Pic

Afrodita

אם יצא לכם להסתובב בקניונים מתישהו בעשרים השנים האחרונות, כנראה שהשם "אפרודיטה" אומר לכם משהו. רשת ההלבשה התחתונה לנשים זכתה להצלחה גדולה מאז הקמתה, והיא רק הולכת ומתחזקת בארץ. השוק המקומי לא התמקד בהלבשה תחתונה עד שהגיעה אפרודיטה, ולרוב הציע הלבשה תחתונה "על הדרך", ולא כהתמחות של החברה. אפרודיטה נכנסה לתבנית חדשה והיא שולטת בה עד היום. עכשיו, הרשת מעוניינת להתפתח ולהעמיק את שורשיה עוד יותר, ואתם יכולים להיות המנהלים שיעמדו בראש החנויות שלה.

ממשיכים לגדול ולחדש

הסניף הראשון והצנוע של אפרודיטה נבנה בקניון בת ים בשנת 1993. הרעיון היה לשלב בין מותגים מוכרים ובינלאומיים, לבין יחס אישי וחם מצד הצוות ושמירה על קו עיצובי עדכני והתאמה לטרנדים החמים בעולם. מאז ועד היום הרחיבה אפרודיטה את ההיצע שלה, והיום היא מציגה מגוון אפשרויות בהלבשה תחתונה: חזיות ליום יום, לאירועים מיוחדים ובגדים סקסיים, מחטבים, גרביונים, בגדי ים, תחתונים מסוגים שונים, מותגים גדולים ומוכרים וגם אקססוריז מיוחדים. המותגים הנמכרים ברשת זמינים בארץ רק בחנויות אפרודיטה.

הרעיון מוכיח את עצמו

כל אלו מסבירים מדוע רשת אפרודיטה הצליחה כל כך בישראל. נכון להיום, הרשת מונה כ- 70 סניפים הפרושים לאורך כל הארץ. הרשת עצמה מחזיקה בחלק גדול מהסניפים, ושאר הסניפים מנוהלים על ידי זכיינים עצמאיים. בקרוב, מתכננת החברה להחזיק בהרבה יותר מ- 70 סניפים, ולהקים חנויות חדשות במקומות רבים ברחבי הארץ, כדי להגיע לקהל בלתי מנוצל. לכן, החברה מציעה רכישת זיכיון עבור יזמים חדשים, שמעוניינים להקים סניף חדש לחברה במיקום אותו יבחרו, וניהול הסניף.

מלווים אתכם בכל צעד של הדרך

אם אתם רוצים להצטרף להצלחה קיימת, ולנהל בעצמכם סניף חדש ומרשים של אפרודיטה, אנחנו מזמינים אתכם להתקשר אלינו עוד היום. אנחנו מחזיקים בניסיון של שנים רבות ברכישת זכיונות והקמת סניפים חדשים, ונוכל ללוות אתכם מקצועית מהשאלה האחרונה ועד יום פתיחת הסניף שלכם.


תנאי הזכיינות

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
 מלאה    80-100 מ"ר  8%  כל הארץ
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
   150,000 ש"ח  הזכיין רוכש מספקים  ללא הגבלה  50,000 ש"ח
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין    
 250,000 ש"ח  3 חודשי שכ"ד  55%