• logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

​054-4552788

עדי אביהו חאמי
Pic

שניצל'ה

חולמים על תחום המזון? אוהבים לפנק ולארח אנשים ורוצים להפוך את זה לעסק מצליח? הגעתם למקום הנכון. שיטת הזכיינות היא כיום אחת השיטות היעילות להשתלב בעולם העסקים בכלל ובתחום המזון בפרט. ידוע לכל כי האתגר המרכזי בתחום המזון והעסקים הוא הנושא של מוניטין. מסעדה טובה, שיש לה שם שנקשר באיכות, וידוע שהיא עושה שימוש במוצרים האיכותיים ביותר, מושכת אליה לקוחות רבים ושם שעובר מפה לאוזן הוא הפרסום הטוב ביותר.

מה זה אומר?
בדרך זו מאפשרת שיטת זכיינות שניצל'ה לזכיין או היזם הצעיר ליהנות מהמוניטין שנקשר במקום עם כל מה שמשתמע מכך- שניצלים טעימים, חומרי גלם משובחים, טריות ואווירה מעולה- תוך מזעור הנזקים והסיכונים שנכללים בהקמת מסעדה. הזכיין מחויב לאיכות ולטיב המוצר, מוכר את המוצרים של הרשת ושומר על אופי המקום, כאשר הוא מנהל את העסק באופן עצמאי. זה מאפשר לעסק להתרחב ולפתוח עוד ועוד מסעדות בכל חלקי הארץ, ומעודד אנשים צעירים להשתלב בתחום המזון כיזמים.

נקודת פתיחה טובה יותר
מלבד היתרונות הברורים של עבודה בשיטת הזכיינות ניתן ואף רצוי להיכנס לתהליך מוכנים כמה שיותר. העבודה עם גוף גדול דוגמת שניצל'ה כוללת אינטרסים משותפים- הצעדת העסק קדימה, שמירה על תו תקן של איכות, שמירה ופיתוח המוניטין של המקום ועוד. לצד כל אלה על היזם לשמור על האינטרסים שלו ולהיכנס לעסקה כאשר הוא מוכן באופן הטוב ביותר לסיכונים העתידיים, לצעדים הבאים ולאתגרים שעמם הוא עלול להתמודד. 

ליווי
לשם כך מומלץ להיעזר בשירות הליווי המקצועי שמאפשר ליווי מהשלב הראשון של כניסה חתוך זכיינות שניצל'ה ועד לשלבים הבאים של הקמת המקום והתכנון האסטרטגי. השילוב בין היתרונות הרבים של שיטת הזכיינות והעובדה שהיזם מקבל את כל הכלים הנדרשים כדי למנף את ההצלחה הופכים את התהליך לפורה במיוחד, מניב רווחים מהשלבים הראשונים ומלמד. אם גם אתם רוצים להשתלב בתחום המזון עם עסק מצליח וליהנות מתהליך של לימוד, צרו קשר לקבלת מידע נוסף. 

תנאי הזכיינות

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
       3%  
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
 2%  250,000      
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין    
 100,000