• logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

​054-4552788

עדי אביהו חאמי
Pic

שווארמה גריל בר

רשת לא מיוצגת!

זכיינות ישראל לא מייצגת את רשת שווארמה גריל בר בזכיינות לסניפים חדשים.

אם אתם מעוניינים בזכיינות  משתלמת וכדאית באזור שלכם, השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם עם מגוון הצעות מיוחדות בהתאמה אישית עבורכם!

שווארמה גריל בר הוא דוגמה למקום שמשלב בים כל האיכויות של אוכל רחוב- פשוט, טעים, זול ומיוחד לצד איכויות של מסעדה עם סטנדרט שירות גבוה. השימוש בחומרי הגלם המשובחים, הדיוק בעשיית המנות, המבחר העצום של התוספות והסלטים והבשר המשובח הופכים את האוכל בשווארמה גריל בר למיוחד וטעים. יתר על כן הניקיון ואיכות השירות במסעדה הופכים את השהות בה למהנה במיוחד ומאפשרים לסועדים לקבל תמורה נאה לכספם.

שילוב בין שני עולמות
מדובר בצעד קדימה עבור אוכל רחוב עם מסעדה שנהנית משני העולמות- מצד אחר אוכל עממי ומצד שני סטנדרטים של מסעדה לכל דבר ועניין. המודל הזה כה מוצלח עד שנוכח הביקוש המסעדה התרחבה וכעת היא מבקשת להוסיף עוד ועוד סניפים שמנוהלים כולם בשיטת זכיינות שווארמה גריל בר. על פי שיטת הזכיינות היזם הצעיר מקבל את המנדט לפתוח מסעדה בניהולו שבה הוא מוכר את מוצרי הרשת ונוהג על פי אמות המידה המקובלות בה.

מודל הזכיינות
זה כולל את השירות, האווירה וכמובן רמת הניקיון. בשיטה זו בעצם היזם נהנה מהמוניטין של הרשת, השם החיובי, חומרי הגלם והמוצרים האיכותיים. כבר מהשלב הראשון הוא מנהל מסעדה בעלת פוטנציאל עצום להצליח, פוטנציאל גבוה בהרבה לעומת מסעדה חדשה לחלוטין. כל אלה מביאים לכך שהסיכונים שלוקח יזם שנכנס לפרויקט של זכיינות שווארמה גריל בר הם נמוכים בהרבה לעומת יזם צעיר שמקים מסעדה מראשיתה.

ליווי מקצועי
אך התהליך מלווים אנשי מקצוע מהורה הראשונה שתפקידם להבטיח את האינטרסים של היזם הצעיר שעומד מול חברה גדולה ומבוססת. היזם מקבל ליווי מקצועי, ייעוץ פיננסי ועזרה משפטית כדי להבטיח הגנתו במהלך הכניסה לזכיינות מול שווארמה גריל בר. הייעוץ והליווי מאפשרים לו לצעוד את צעדיו הראשונים בעולם העסקים תוך הקטנת הסיכונים כאשר לצדו יש גוך גדול ומקצועי שמלווה ומנחה אותו ומעניק לו כלים מקצועיים להתמודדות עם אתגרים שבהם הוא עתיד להיתקל בהמשך הדרך. 
אם גם אתם חולמים להצליח בגדול זכיינות שווארמה גריל בר היא המתכון עבורכם.

תנאי הזכיינות

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
     50 מ"ר  5%  קניונים ורחובות ראשיים
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
 בין 1%-2%  בין 300,000-400,000 ש"ח      
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין    
 50,000 ש"ח