• logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

​054-4552788

עדי אביהו חאמי
Pic

רשת פרש

זכיינות רשת פרש
טרנד הבריאות ששטף את העולם אינו עוד אופנה חולפת. הוא מייצג את הרצון של יותר ויותר אנשים לשמור על אורח חיים בריא בכל המובנים. שמירה על אורח חיים בריא היא דבר שיש להקפיד עליו בכל רגע ורגע גם כאשר אנחנו יושבים בבית קפה. זו בדיוק הסיבה שבגללה רשת פרש מצליחה כל כך. ההבנה שאנשים מחפשים את המוצרים הבריאים ומבקשים לשמור על איזון בהרכב המזון לא רק בבית אלא גם בחוץ כאשר הם מבלים בבית קפה, הפכה את רשת פרש למובילת הדגל שך האוכל הבריא בישראל בתחום המסעדנות.

שליחות
לרגל ההצלחה מתרחבת הרשת ומבקשת לצרף לתוכה זכיינים וזכייניות אשר מעוניינים לתת יד ולתרום לתהליך המבורך של קידום וביסוס האוכל הבריא בישראל. עם צוות מקצועי, תפריט מנצח וניסיון רב שנים מצליחה הרשת להביא ללקוחותיה מוצרים בריאים ואיכותיים עם תפריט מגוון טעין במיוחד. הצטרפות למודל זכיינות רשת פרש אינה רק מהלך עסקי חשוב ומוצלח אלא גם הצהרת כוונות. מדובר על רצון לקדם את השאיפה לאורח חיים בריא תוך מחשבה על העתיד ועל כלל האנושות.

טוב שם טוב
היתרון הברור של תחום הזכיינות הוא באפשרות של אנשי עסקים צעירים וחסרי ניסיון, אשר מעוניינים להשתלב בתחום לעשות זאת מול גוף גודל ומבוסס. היזם מביא את הרצון ואת המוטיבציה שלו לנהל את המקום והרשת מביאה את התפריט המקצועי והאיכותי ואת המוניטין של הרשת. כל התחום של יחסי הציבור וקידום המכירות מונח על כתפי הרשת מה שמוריד מהיזם את הנטל של הפרסום שעלול לעלות לא מעט. זה גם מאפשר לו להתחיל ליהנות מקהל לקוחות כבר מהשלבים הראשונים משום שמדובר ברשת מוכרת ומצליחה.

עם ליווי מלא
לכל אלה מצטרף הליווי המקצועי שמביא את היזם לנקודת פתיחה טובה מול הגוף העסקי הגדול והמצליח ומאפשר לו לממש את האינטרסים שלו באופן המאוזן והברור ביותר בחוזה ההתקשרות מול החברה. זכיינות רשת פרש היא המפתח להצלחה וליצירת שינוי של ממש בעולם. הצטרפו כבר עכשיו!

תנאי הזכיינות

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
         
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
         
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין