• logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

​054-4552788

עדי אביהו חאמי
Pic

רשת מולקולה

קינוחים מדויקים שאינם מאכזבים
מי שעוד לא שמע את המושג "קינוח מולקולרי" מוזמן להכיר את רשת מולקולה. אך נראה כי יש כבר רבים שנאמנים לטעם המשגע של רשת המציעה ללקוחות שלה להרכיב לעצמם משקה טעים בהתאם לטעמם האישי ואף לקבל את הגלידה המופרעת ביותר שעליה חשבו. כל לקוח של הרשת רואה מול עיניו כיצד מכינים לו את הפינוק המרענן שלו בתוך מעבדה מרתקת ומלאת חיים שכל ייעודה הוא לשלב נכון בין טעמים ולחדש בצורה מיוחדת לכל מי שמעוניין בטעם מקורי.

מה שעובד בעולם הגדול עובד גם אצלנו
עשרות מדינות בעולם כבר נהנות מהטעם המיוחד של משקאות באבל דרינק. אם כן מדוע לא ייהנו גם תושבי ישראל שאוהבים לחדש לבלוטות החיך ממטעמים שקשה לסרב להם? מרכיבים איכותיים כמו יוגורט דל שומן, תפוזים שנסחטים במקום, חלב (וחלב סויה), וחליטות תה קרירות יוצרים שייקים שמשתלטים על הפה. אל כל אלו מתווספים גם בועות וגם כדורי מיץ כדי ליצור התפוצצות של טעם מרתק וכדי ליצור עבור כל לקוח של הרשת חוויית שתייה מאוד לא שגרתית.

זכיינות היא התקשרות מקובלת בימינו
רבים הם אנשי העסקים הישראלים והיזמים בארצנו שקשורים עם חברות גדולות בצורה של זיכיון. אך למרות שזכיינות היא כבר דבר מוכר מאוד בישראל, הרי שעדיין יודעים לא מעט אנשים רציניים עד כמה מדובר בתהליך שיש לבצע אותו בצורה מקצועית לחלוטין. זאת מאחר ומינוחים עסקיים שונים, התאמות אישיות של כל רשת, דרישות מיוחדות ועוד אלמנטים מגוונים מוכיחים שרק התנהלות מקצועית היא זו שיכולה לקדם את שני הצדדים לקראת קשר עסקי רווחי. 

מיצוי מרבי של התקשרות עם כל רשת
אין כל סיבה שאדם רציני שרוצה להיות זכיין של רשת מולקולה לא ייהנה מתהליך נכון ומהתחלת דרך משותפת בצורה נוחה שתוביל להצלחה כלכלית. אם דואגים להיעזר במי שיש לו ניסיון רב בענייני זכיינות בארץ, אפשר לראות כיצד מהרגע הראשון לא רק הגישה האישית מסייעת להנעת תהליך חיובי, אלא שגם הירידה לכל פרט קטן, בדיקת המצב בכל רגע אל מול הרשת, והדרכה מדויקת של היזם בהתנהלותו מול הרשת, יביאו למיצוי מרבי של ההתקשרות עם רשת מולקולה. 

תנאי הזכיינות

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
   הכי אטרקטיבית בענף!    5%  דוכן אי / דלפק צד אחד / חנות עד 30 מ'
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
         
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין