• logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

​054-4552788

עדי אביהו חאמי
Pic

רנואר נשים

אנשים רבים חולמים להיכנס לעולם האופנה בארץ. החלום בדרך כלל דומה – לנהל חנות אופנה מצליחה ורווחית, לעמוד בראשה ולראות את הלקוחות המרוצים השבים אל החנות. הבעיה היא שחנויות אופנה רבות מגיעות אל התחרות לא מוכנות. בין אם זה מחסור במשאבים הדרושים לשנים הראשונות והקשות, או חוסר הבנה עסקית בסיסית. כל טעות קטנה שקורית בתחילת הדרך יכולה להוביל לסגירת החנות בטרם עת, ולהביא סוף לחלום הגדול. הקמת זיכיון של חברת אופנה חזקה ומוכרת, כמו רנואר, מגדיל עבורכם את סיכויי ההצלחה.

התחזקות מתמשכת

קבוצת רנואר הוקמה במקור בשנת 2003 על ידי אלי ברקוביץ' ויוסי ברוש. מאז ועד היום, רכשה לעצמה רשת רנואר קהל לקוחות גדול ונאמן, ומוניטין מצוין בתחום האופנה המקומית. בתוך קבוצת רנואר ניתן למצוא גם את המותג החדש Twentyfourseven, שגם הוא הצליח להגיע תוך זמן קצר בלבד לקהל יעד עצום ו"להתברג" לצמרת חנויות האופנה הישראליות. כיום, רנואר מציעה ללקוחותיה מגוון ענק של בגדים המותאמים למזג האוויר הישראלי, הנעלה ואקססוריז שונים. 

הרשת דואגת לכם

כיום, החברה מעסיקה יותר מ- 1,300 עובדים בעשרות חנויות הפרושות ברחבי הארץ. רוב החנויות נמצאות בבעלות היזמים המקוריים, ולצדן נמצא מערך הזכיינות הפעיל, אליו אתם מוזמנים להצטרף כעת. רכישת זיכיון להקמת סניף של רנואר נשים, שם אתכם הישר במשרת המנהל או המנהלת של סניף הנחשב חלק אינטגרלי מהרשת העצמתית. במסגרת הרכישה תקבלו הכשרה מקצועית, הכוללת את כל מה שאתם צריכים לדעת על ניהול הסניף שלכם ועל הקשרים עם הרשת. 

בואו להגשים את החלום בעזרתנו

כשאתם קונים זיכיון לרנואר נשים, אתם מדלגים על אותן שנים קשות בתחילת הדרך, ומגיעים מיד לשלב ההצלחה. בואו להגשים את החלום בעזרתנו, ולעמוד ברשת חנות אופנה מצליחה. הניסיון הרב שלנו בתחום הזכיינות הופך אותנו לכתובת המושלמת עבורכם, הזכיינים הפוטנציאלים. בואו להצטרף להצלחה בקלות וביעילות, פנו אלינו עוד היום!

תנאי הזכיינות

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
 תפעולית    100 מ"ר    קניונים
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
 3%  500,000  בבעלות החברה / ללא קניה  ללא הגבלה  50,000 ש"ח
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין    
 200,000 ש"ח  3 חודשי שכ"ד  40%