• logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

​054-4552788

עדי אביהו חאמי
Pic

רנה

רשת בתי הקפה של הצפון
בשנת 2003 נפתח בית הקפה רנה, ומאז מדובר בסיפור הצלחה מעניין. סיפור הצלחה זה מתבלט בעיקר בכך שהרשת פועלת באזור צפון הארץ תוך התבלטות חיובית מאוד ואירוח של רבים בשעות רבות של היום. מדובר ברשת מעט שונה של בתי קפה אחרים ומרתקים עבור הציבור הישראלי בצפון. עיצוב בעל אופי צעיר, מנות נדיבות במיוחד, אלכוהול ייחודי, ומחירים נוחים מאוד, הופכים את הרשת לחביבה על רבים באזור הצפון ולמצליחה בזכות סיבות הגיוניות מאוד.

ההמתנה של תושבי שאר הארץ לקפה איכותי
מפעילי רשת רנה מבינים שאין שום סיבה שתמנע את הצלחתם גם באזורים אחרים בישראל. אחרי הכול, תושבי הצפון מייצגים את האופי הישראלי, ואם בצפון זוכים הסניפים להצלחה, הרי שמדוע לא יהיה הדבר כך גם בשאר חלקי הארץ. ההנאה הגדולה של אלו הגרים ועובדים בערי הצפון מהתפריט של רשת רנה ומהשירות המצוין של עובדיה, יכולה להפוך בעתיד הקרוב לכזו שתהיה מנת חלקם גם של אנשי המרכז והדרום כדי שכולם ישתתפו בחוויית הבילוי המרתקת.

פרטי הזכיינות שמוצגת בארץ
פתיחת סניף של רשת בתי הקפה רנה היא דבר מסודר אם דואגים לקבל זיכיון מאנשי הרשת. שיטת הזכיינות מצליחה יפה במדינת ישראל כבר לא מעט שנים, ולכן גם בכל הקשור לרנה, אנו יכולים לראות כיצד אנשי עסקים רציניים ישמחו לנהל סניף מצליח מחוץ לאזור הצפון. יצירת הקשר עם הרשת צריכה להיעשות בצורה מקצועית כדי שהיזם יוכל לקבל את כל הנתונים הרלוונטיים להצטרפות ועל מנת שיוכל לבצע את כל ההכנות הנדרשות לקראת ההתקשרות העסקית. 

מענה אמיתי ליזמים רציניים
יזמים ואנשי עסקים יודעים שבמהלך של זכיינות יכולים להיות סיכונים, אי וודאות, מכשולים, בעיות ועוד דברים שיכולים להקשות על היזם ואף לגרום לו לנזקים. לכן הם גם יודעים עד כמה חשוב אדם שיכול ליצור עבורם מענה אמיתי בכל הקשור ליצירת תהליך חיובי מול רשת קפה רנה. אדם בעל יכולות רבות, רשת היכרות עם גופים גדולים, ידע אמיתי בנושאי זכיינות, וניסיון רב בשירות של מגוון לקוחות, הוא זה שייצור מענה אמיתי ויסייע לקבלת הזיכיון של קפה רנה באזורים שונים. 

תנאי הזכיינות

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
   30%    5%  
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
   עד 1.2      
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין    
 150 אלף ₪