• logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

​054-4552788

עדי אביהו חאמי
Pic

רוני פול

חומוסיית רוני פול הנחשבת כיום לאחת מבין החומוסיות הגדולות והוותיקות ביותר במדינת ישראל התחילה את דרכה החל משנת 1850. המתכון המנצח של המסעדה אשר עבר מדור לדור, גרם לקהל לקוחותיה לשוב כל פעם מחדש על מנת להתענג על החומוס הנפלא שמתבשל במטבח הבית. מנת הדגל של המסעדה מזוהה עם המנה "חומוס מסבחה" אשר נוצר בשנת 1998 במקביל להקמתו של סניף הדגל המרכזי שעד היום נמצא ברחוב אילת עשרים ושתיים בלב העיר תל אביב.

רקע כללי אודות החומוסייה

מסעדת רוני פול נמצאה כאחת המסעדות אשר עומדות בסטנדרטים הגבוהים והמחמירים ביותר בהשוואה לשאר החומוסיות בישראל, במסגרת תחקיר שנערך בתכנית הטלוויזיה כלבוטק. מלבד חומוס מסבחה, מסעדת רוני פול מציעה עוד שפע מנות ייחודיות לסועדים וביניהן חומוס גרגירים, פול, פטריות ולצד כל אלו ניתן להתפנק על משקה גזוז ממש כמו פעם וכן תוספות מסורתיות כמו פלאפל, צ'יפס וסלט. ישנה אפשרות להזמין חומוס עם פול או ללא פול, עם טחינה, מסבחה וחריף, הכול תלוי בהעדפותיו האישיות של הסועד.

מנות האוכל של רוני פול

כיום מסעדת רוני פול היא החומוסייה הגדולה ביותר בארץ. המסעדה שוכנת כאמור בלב ליבה של תל אביב ומיועדת לאכלס מאה וחמישים אנשים ואף יותר. כל הסועדים נהנים כבר למעלה משנים מהחומוס והפול המשובח והאיכותי שמציעה המסעדה וחשוב לציין כי רוב המאכלים מיוצרים מחומרים אורגניים מבלי חומרי ריסוס, ללא תוספי מאכל וצבע וללא חומרים משמרים. מנות האוכל שמציעה המסעדה מתבשלות במטבח הביתי בתדירות יומיומית, הן טריות, בריאות ועוזרות לא מעט לחיזוק הגוף בצורה טבעית לגמרי וכמובן מענגת.

המלצות

אחת מהסיבות המרכזיות שהופכות את החומוס של רוני פול לאחד מהטובים ביותר באזור היא העובדה שהוא טרי ונעשה ללא חומרים משמרים כאמור. מלבד זאת התיבול החריף שלו עדין ומתאים לרוב הלקוחות במקום. צוות העובדים במסעדה מספק שירות מהיר ויעיל לצד יחס חם ואישי ללא פשרות. ניתן לערוך בנוסף אירועים במסעדה עם כמות מקסימאלית של מאתיים סועדים ועם שירותי קייטרינג המסופקים על ידי המסעדה.

תנאי הזכיינות

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
 מלאה      4%  
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
 1%  150,000      
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין    
 100,000