• logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

​054-4552788

עדי אביהו חאמי
Pic

רולדין

רולדין היא שם דבר מאז שנת 1989. כשאנשים בארץ שומעים את המילה רולדין הם ישר נהיים רעבים לדבר קטן חמים ומתוק, למאפה, קיש, עוגייה, לחמנייה או עוגה. ההתמחות שלה היא שילוב של בית קפה עם קונדיטוריה איכותית, בה טריות וטעמים הם מאפיינים מרכזים. המקום מייצר 300 סוגים שונים של מיני מאפים לצד מבחר של ארוחות צהריים בוקר וערב. רשת זו מצליחה לשמור על עניין לקוחותיה כיוון שלצד המוצרים הקבועים, היא מקפידה לחדש בכול שנה עם 50 מוצרים חדשים. כל אלו בנוסף לאיכות וטאצ’ אישי, הופכים אותה לרשת האהובה והמוערכת שהיא כיום.

הצטרפו לחגיגה

כך שאם תמיד חלמתם על פינה משלכם, פינה עם נינוחות של מאפים טריים ולקוחות קבועים שניתן לשמח עם טריות וחמימות, אתם בטח תשמחו לשמוע שרולדין ממשיכה להתרחב ומחפשת אחר זכיינים רציניים, ואיכותיים נוספים. כיום יש בארץ כ40 סניפים במקומות שונים בארץ. אך אין זו סיבה לעצור, אלא רק להמשיך ולגדול ולהפוך את המוצר שלה לשם דבר. קחו בחשבון שככל שיש יותר סניפים, כך יש יותר באז’, יותר לקוחות, הפופולריות גדלה ועמה גם הרווחים. אז במקום לעמוד מהצד, אתם מוזמנים להצטרף!

ניחוח של הצלחה

אם אתם גם כך אתם מחשפים אחר עסק מנצח לפקח עליו באופן אישי, כך שתוכלו להוביל ולנהל אותו, מוטב שתכירו בכוח של רשת על פני הקמת עסק מאפס. עסק שמוכן מההתחלה צריך להילחם לצד רשתות מוכרות שכבר השקיעו במסע פרסום. עסק חדש צריך ללמוד מחדש מיהו בדיוק קהל לקוחותיו וכיצד יש להתנהל נכון מול הספקים, בניית התפריט וכדומה. סניף של עסק קיים לעומת זאת כבר מקבל תוכנית עבודה מסודרת, כך שכל שנותר לו לעשות הוא פשוט לזרום, לשמור על הסטנדרט ולהרוויח.

פשטות

אז עם מאפים, איכות קפה וארוחות בוקר אלו דברים שמדברים אליכם גם ברמה העסקית, אתם יותר ממוזמנים לדבר עוד היום עם נציג החברה בנוגע לסעיפים שונים של זכיינות. באופן שכזה אין צורך לחפש אחר מספר טלפון או לרדוף אחרי אנשים, אלא פשוט כאן ועכשיו לדבר עם היועץ של רולדין בעסקי זכיינות. נצל את שירותינו ותגיע רחוק.

תנאי הזכיינות

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
         
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
         
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין