• logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

​054-4552788

עדי אביהו חאמי
Pic

קרנף

רשת קרנף היא רשת של מזון מהיר. מהות הקונספט היא להכין מול עיני הלקוח טורטייה טרייה שמכילה בתוכה מבחר עשיר של בשרים. הקונספט בזמנו היה חלוץ בתחום אך במהרה הוא צבר תגובות נלהבות מצד הקהל הרב. הסניף הראשון נפתח באבן גבירול ומהר מאוד התפתח וכיום הוא מכיל כ8 סניפים איכותיים במקומות שונים כאשר רובם מתרכזים בתל אביב. הקונספט של אוכל איכותי ומהיר, כזה שנוח לאכול בהפסקת צהריים, תפש חזק את האנשים וכיום הוא פורח ומשגשג ועל כן יהיה זה צעד חכם לפתוח עוד סניפים ולקחת חלק פעיל בזכיינות.

הצעה

זכיינות קרנף היא עסק בצמיחה. רשת שהחלה מסניף אחד ולא מפסיקה להתפתח. על כן זו ההזדמנות שלכם להצטרף למשפחה. למרות שמדובר רק 8 סניפים, קשה למצוא אנשים שלא מכירם א המוניטין של המקום ועל כן רכישת זיכיונות של עסק אינו רק צעד חכם, אלא גם צעד שמלווה בביטחון. אם ההצעה נשמעת לכם מעניין אך עדיין נותרו שאלות, אתם מוזמנים להתחבר אל נציגי החברה דרך האתר, לקבל את המידע הנחוץ ולהתחיל בהליכים שיקדמו אותך להחזיק בסניף משלך. נשמע פשוט? זה פשוט!

דרך חדשה

אז אם אתה אדם שמבין עסקים, חובב בשר ותמיד רצית מקום ייחודי משלך, כדאי שתעצור ותבדוק פרטים נוספים לגבי הזדמנות שכזו. נצל את כישורי האתר ותן לנו לעזור לך להגשים חלום, תן לנו לחבר אותך עם הנציג שמטפל בזכיינות של רשת קרנף, כך שתוך מספר דקות גם אתה תוכל לדעת יותר ואף להתחיל בדרך חדשה.

המלצה חמה

אוכל מהיר תמיד היה דבר משתלם ואוכל מהיר, איכותי עם ביקוש רב בכלל מהווה קלף מנצח. אז אם אינך גר בת”א ואתה חושב שגם לעיר שלך מגיע ליהנות מחוויה תל אביבית קולינרית, הרם את הכפפה! זכיינות קרנף היא ההזדמנות שלך על מנת להיות חלק פעיל בגריפת הרווחים וזאת כיוון ששיטה יש, מיתוג קיים, לקוחות שמחכים לעוד לא חסר ונתונים בשטח יש בכל פינה. על כן ההמלצה שלנו עבורך היא לנצל פלטפורמה זו על מנת להיות חלק פעיל מההצלחה.

תנאי הזכיינות

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
         
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
         
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין