• logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

​054-4552788

עדי אביהו חאמי
Pic

קקאו - אספרסו בר

קקאו- אספרסו בר היא רשת שמציעה לכלל לקוחותיה חוויה ייחודית של קפה בטעמים מיוחדים. קקאו משובח ועוד משקאות, קינוחים, מאפים ומשקאות אלכוהוליים שכולם משתלבים יחדו ויוצרים תפריט משובח ואיכותי. המסעדה מציעה ליושבים בה חוויה של איכות לא רק בזכות התפריט המשגע אלא גם בזכות עיצוב המקום שנעשה תוך מחשבה על יצירת חלל נעים ומזמין. לרגל הצלחת המסעדה והביקוש בכל חלקי הארץ, הרשת מתרחבת וכעת היא מחפשת זכיינים שיהיו מעוניינים להקים סניפים נוספים.

להשתלב בעסק מצליח
הצלחה אינה דבר של מה בכך ולא ניתן להתווכח עם ביקוש אדיר ליהנות מהאוכל הטעים והאיכותי של קקאו - אספרסו בר. משום כך כעת מחפשת הרשת זכיינים צעירים וצעירות חדורי מוטיבציה שרוצים להשתלב בתחום המסעדנות עם מוצר מנצח. הזכיין הצעיר מקבל את התפריט המעולה של קקאו - אספרסו בר, את המוניטין שקנתה המסעדה ומעצב את המקום על פי המסעדה המקורית, מה שמייצר ללקוחות חוויה מוכרת שתהפוך את הישיבה במסעדה לנגישה במיוחד עבורם.

לשאוב מבעלי ניסיון
מלבד התפריט האיכותי והמוניטין של קקאו - אספרסו בר זכיינות קקאו - אספרסו בר מאפשר ליזם צעיר וחסר ניסיון לקבל את הידע ואת המודל העסקי המצוין של עסק קיים שהוא גם מצליח. כך במקום ליצור יש מאין משתלב היזם בעסק מצליח עם מקום משלו שמנוהל על ידו כאשר הוא נהנה ממודל מצליח שהוכיח את עצמו מזה שנים. זכיינות קקאו - אספרסו בר היא כרטיס כניסה מעולה ליזם שמעוניין למצוא את דרכו בעולם עסקי המזון והקפה מבלי להיכנס לסיכונים מיותרים.

ליווי מקצועי
עם ליווי מקצועי הופכת העבודה של זכיינות קקאו - אספרסו בר לנגישה וקלה במיוחד. היזם הצעיר מקבל את כל המידע העסקי הדרוש לו כדי להצליח כולל תכנית אסטרטגית ארוכת טווח, מידע מקצועי בנושאים פיננסיים ומשפטיים וליווי שמכשיר אותו להפוך להיות מנהל של עסק מצליח. אם גם אתם מעוניינים נהל מסעדה משלכם עם כל הידע המקצועי המוכח, היכנסו להליך זכיינות קקאו - אספרסו בר

תנאי הזכיינות

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
         
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
         
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין