• logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

​054-4552788

עדי אביהו חאמי
Pic

קפה קפה

רשת לא מיוצגת!

זכיינות ישראל לא מייצגת את רשת קפה קפה בזכיינות לסניפים חדשים.

אם אתם מעוניינים בזכיינות  משתלמת וכדאית באזור שלכם, השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם עם מגוון הצעות מיוחדות בהתאמה אישית עבורכם!

סיפור ההצלחה מתחיל לא רחוק מהיום. בשנת 2001 איש העסקים רון נמני ובת זוגו מיקי טיל הקימו את הסניף הראשון של בית קפה קפה. הסניף הראשון נפתח בכיכר מסריק בתל אביב. לא עברו ולו רק 12 שנים וכיום הסניף מונה לא פחות מ 130 סניפים הן באץ והן מחוצה לה, באירופה. סניפי הרשת ידועים כבועה אליה ניתן לברוח באמצע היום העמוס על מנת להירגע, להתרווח ולהתפנק עם מטעמי המקום.
דומה אבל שונה

כיוון שמדובר על יותר ממאה סניפים, החברה מקפידה על סטנדרט אחיד אשר עוזר לה להיות ממותגת כמקום איכותי, עם אוכל טרי, בו ניתן שירות אדיב והחוויה היא מפנקת ונעימה. עם זאת ניתן למצוא הבדלים שמייחדים בין סניף לסניף, הבדלים שנובעים מהיצע המנות, ומהאווירה השונה שמשתנה בעקבות העיצוב השונה בין כל סניף וסניף.

יותר מקפה

רשת קפה קפה ידועה כמותג מוביל, מדד DUNS100 דירג אותה במקום הראשון מבין הרשתות הקמעונאיות בתחום בתי הקפה והיא גם נכנסת כל שנה לקטגוריית 100 המותגים המובילים של גלובס. כך שללא ספק מדובר על הצלחה מסחררת ועסק שווה להיות שותפים בו. למרות שיש כבר 120כ סניפים, הרשת אינה עוצרת מלגדול ועל כן היא מציעה זכיינות קפה קפה למשקיעים נוספים. על מנת להצטרף אל החגיגה אתם מוזמנים לנצל את דרכי ההתקשרות שאתר זה מספק וע”י כך לקבל פרטים מקיפים וממוקדים בכול הנוגע לזכיינות של הרשת.

ניצול הזדמנויות

קבוצת קפה קפה מחזיקה ברשותה בלא פחות מ7 רשתות מזון מוכרות. ביניהם ניתן למצוא מסעדות, רשת סנדוויצ’ים ואף מוצרי בריאות. נשמע מעניין? אם אתה מרגיש שמדובר על ההזדמנות לה חיכית, על מנת לפעול בתחום הזכיינים, אתה מוזמן לפנות אל נציג החברה עוד היום. לשם כך אינך צריך לחפש את פרטי ההתקשרות ולא לקבוע פגישה, אלא פשוט לאפשר לנו לקשר ביניכם – פשוט מהיר ויעיל. אז למה אתה מחכה? פנה עוד עכשיו באמצעות אתר זה אל הנציג, קבל עוד פרטים, תבין את הנתונים, הדרישות והתנאים ולבסוף תוכל לקבל החלטה באופן מושכל.

תנאי הזכיינות

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
         
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
         
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין