• logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

​054-4552788

עדי אביהו חאמי
Pic

קפה גרג

קשה לחיות בארץ ולא להכיר את קפה גרג. קפה גרג הפך בשנים האחרונות להיות שם דבר ומסניף אחד שהוקם בשנת 1994 ע”י בחור אלמוני, (בשם גרג), מחיפה, מדובר כיום על לא פחות מ75 סניפים מצליחים שפזורים בכל רחבי הארץ. בית קפה זה מציע חוויה קולינרית הנושקת לטריטוריית הקפה. במקום ניתן למצוא קפה איכותי, תפריט עשיר שמתחיל בסלטים ועובר אל מרקים, מאפים, כריכים, מוצרים ללא גלוטן ועד ארוחות בוקר. התרחבות

העסק מנוהל ע”י שלושה חברה אשר מחזיקים ומתחזקים את המותק המשגשג. המקום מציע לקהל לקוחותיו יותר מרק מקום של אוכל, אלא גם מהווה מקום בו נעים לשהות עם חברים, לפגוש מכרים, או פשוט לקרוא ספר לצד הקפה, (סניפי הרשת מחזיקים בשיתוף פעולה עם רשת צומת ספרים). הרשת אינה עוצרת ושואפת להמשיך לכבוש את הארץ ואת לב הלקוחות, ועל מנת לעשות זאת היא ממשיכה לחפש כיצד להתרחב. בדיוק לשם כך היא מציעה זכיינות קפה גרג.

הזדמנות

אם גם אתם אוהבי קפה, מזהים את הפוטנציאל שבהחזקת סניף, רוצים להיות חלק מסיפור ההצלחה, אתם מוזמנים לנצל פלטפורמה זו ולפנות עוד היום אל נציגי הרשת המטפלים בכול הנוגע לתחום זכיינות קפה גרג. באתר זה יש קישורים אל נציגי החברה, כך שאנו חוסכים לכם שעות של בירורים, חיפושים וציפייה. יש דברים שחבל לחכות איתם, אחרת מפסידים את המומנטום. זכיינות קפה גרג היא ללא ספק הזדמנות שכזו.

על קצה המזלג

קפה גרג פותח את שעריו עבור סניפים נוספים בעיקר ברחובות ראשיים ובקניונים, עלות הקמה כללית היא 1,000,000 ואילו דמי הזיכיון הם 200,000. אלו קטעי מידע כללים אך כמובן שיש עוד הרבה מה לומר בנושא. על מנת להבהיר את פריטי העסקה והכדאיות, על מנת לדעת באמת אם הזדמנות שכזו מתאימה לכם, על מנת להסיר את סימני השאלה ולבדוק את ההצעה באופן מושכל, יש לפנות אל נציגי החברה. אתר זה משמש פלטפורמת גישור ועל כן אם מרגיש לך שזו ההזדמנות לה חיכית, הפסק לחכות וצור קשר.


תנאי הזכיינות

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
 מלאה  30%  150-200 מ"ר  5%  קניונים/רחובות ראשיים
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
 2%  1,000,000 ש"ח  בקניה  בהתאם להסכם  אין
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין    
 200,000 ש"ח  3 חודשי שכירות ודמי ניהול