• logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

​054-4552788

עדי אביהו חאמי
Pic

קליר

חברת קליר הינה חברה שהוקמה בשנת 1984 ומאז הפכה לחברה המובילה בישראל בתחום הייצור והשיווק של מוצרי הצריכה. חברת קליר מחזיקה במקביל גם במפעלי ייצור בישראל, והיא גם עובדת בשיתוף פעולה עם חברות מובילות מהתחום כמו מותג הניקיון העולמי ECOLAB  וקונצרן ההיגיינה TORK .

כיום חברת קליר משווקת כ 2000 מוצרים שונים לסיטונאיים ובתי מלון ברחבי הארץ, ולה מעל 5000 לקוחות פעילים מכל רחבי המדינה.

המוצרים של חברת קליר משווקים תחת 8 קטגוריות שונות: מוצרי ניקוי, מוצרי נייר, מוצרים לשימוש חד-פעמי, שקיות וגלילי PE, ציוד משקי, מוצרי אריזה ומוצרי נוחות לאורח בתחום המלונאות.

בואו להצטרף להצלחה!

רוצים להצטרף להצלחה של חברת קליר ולהפוך למשווקים עצמאיים של החברה? רוצים להתחיל לעבוד באופן עצמאי ולהרוויח הרבה מבלי לשכור חנות ולעמוד בתשלומים והוצאות גבוהות? זו ההזדמנות שלכם! ללא עמלת זכיין, ללא דמי זכיינות ועם עלות הקמה סבירה מאוד, אתם יכולים להפוך למשווקים עצמאיים של חברת קליר ולשווק את מוצרי החברה ללקוחות קיימים וחדשים.

חושבים שזו הזכיינות הנכונה עבורכם? פנו אלינו עכשיו באמצעות טופס יצירת הקשר באתר ובתוך זמן קצר יחזרו אליכם הנציגים שלנו עם כל המידע לו אתם זקוקים וייעוץ מקצועי שיעזור לכם לאורך כל הדרך. אנו נלווה אתכם עד לרגע חתימת הזיכיון מול חברת קליר, והחברה תלווה אתכם לאורך כל הדרך כמשווקים עצמאיים שלה.

לפרטים נוספים יש לפנות במייל בצירוף קורות חיים: hr@klir.co.il או בטלפון לאורי: 052-5223002


תנאי הזכיינות

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
 מפיץ מורשה    מחסן בגודל 100-150 מ"ר    אזור תעשייה בגוש דן רבתי (רחובות עד נתניה)
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
   100,000 ₪    לא מוגבלת  200,000 ₪
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין    
 אין    אין