• logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

​054-4552788

עדי אביהו חאמי
Pic

קופיז


אם אתם מאלו שאוהבים מידי פעם לעצור ולקנות קפה איכותי, בין אם אתם לוקחים טייק אווי בבית קפה, חנות נוחות או בכל מקום אחר, יש לנו בשורה בשבילכם – מהיום לא צריך להוציא סכומים לא הגיוניים על כך וכן, מסתבר שאפשר אפילו לקבל עודף מעשרה שקלים. רשת בתי קפה קופיז היא רשת ששמה לעצמה למטרה למכור מגוון מוצרים במחירים זולים, וכשהכול ב-5 שקלים אפשר לצאת עם ארוחת בוקר מהנה בלי לפשוט את הרגל. רשת בתי הקפה קופיז מביאה עימה בשורה צרכנית אמיתית, כחלק משינוי תפיסתי שעוברת החברה כולה.

מוצרים איכותיים מעל לכל!

מסתבר שאיכות לא תמיד נמדדת במחירים, ואנו בקופיז גאים להציג מגוון מוצרים איכותיים והכי חשוב טעימים, במחיר שווה לכל נפש – 5 שקלים בלבד. אצלנו תוכלו ליהנות ב-5 שקלים ממגוון כריכים טעימים, בורקסים חמימים וריחניים, גלידות בטעמים שונים, חטיפי בריאות איכותיים, וכמובן מסוגי קפה שונים כאלו שלא נופלים באיכותם וטעמם ממקומות אחרים. רשת קופיז מרחיבה כל הזמן את סל המוצרים שלה ודואגת לשמור על המחיר הזה, והכל לרווחת הלקוחות ובעיקר לרווחת הכיס שלהם. אז קדימה למה אתם מחכים? היכנסו אלינו עוד היום!

מסתבר שאפשר גם להרוויח...

החזון העסקי שלנו הוא קודם כל להביא לתודעת הציבור שאפשר גם אחרת, מה שמתבטא במחירים שאין שניים להם. וכן, גם כשמוכרים קפה בחמישה שקלים ניתן להרוויח, אומנם קצת פחות אבל בהחלט ניתן. אין ספק שהמוני הלקוחות שנוהרים אלינו מאז פתיחת הרשת הם ההוכחה לכך שיש ביקוש רב לקפה ושאר המוצרים שאנו מוכרים, במחירים שווים לכל נפש כך שכל אחד יוכל להרשות לעצמו. רשת בתי הקפה קופיז גאה במגוון המוצרים שלה, מגוון שרק הולך וגדל ככל שהרשת מתפתחת.

מהפיכה היא לא רק במילים...

בשביל להביא מהפיכה צריך באמת לעשות ולא רק לדבר, ואנו יישמנו את החזון שלנו וגאים במספר הלקוחות ההולך וגובר שלנו. 9 הסניפים שכבר קיימים הם רק הסנונית הראשונה למהפכה הצרכנית שהבאנו, ואנו נפתח עוד סניפים רבים לרווחת הלקוחות שלנו בקרוב.

תנאי הזכיינות

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
 תפעולית    45 מ"ר   5,000 ש״ח בחודש  קניונים רחובות ראשיים
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
   280,000 ש״ח      
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין    
 110,000 ש״ח