• logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

​054-4552788

עדי אביהו חאמי
Pic

ציפורה אקספרס

גריל אמיתי שכל ישראלי אוהב
לא קשה להבין מדוע רבים הם אלו שמעדיפים לאכול צהריים או ערב באחת המסעדות של רשת ציפורה אקספרס. נראה כי הרשת עלתה על הנוסחא הישראלית הנכונה כשהיא מציגה פתרון מצוין לכל ישראלי שאוהב גריל עסיסי וטעים. יחד עם חדשנות, ארגון למשעי, שירות מהיר ואדיב, בשרים משובחים, מרכיבים טריים, מחיר נוח, עיצוב מקורי, ניקיון בכל פינה ורצון אמיתי לפנק כל לקוח, בציפורה אקספרס בהחלט יודעים את העבודה וזוכים להצלחה רבה. 

שילוב שמבטיח סיכוי גדול להצלחה
יש נקודה מסוימת שכדאי לשים עליה את הדגש אם רוצים לבחון את ההצלחה של ציפורה אקספרס ולהבין מדוע רבים מכורים לטעם האוכל של מסעדה זו. השילוב בין חדשנות של מטבח מודרני עם אוכל בסיסי אבל אותנטי, הוא זה שמציג נקודת זכות לטובתה של רשת מסעדות שמכירה היטב את הרגלי האכילה ואת ההעדפות של האנשים בארץ. התאמה זו מביאה לביקורים בהיקפים גדולים מאוד של אלו שרוצים להבטיח את ההנאה שלהם בכל נגיסה מכל מנה.

כל מה שצריך לדעת על הזיכיון
אלמנטים שונים מראים עד כמה זכיינות היא דבר שיש להתייחס אליו בכובד ראש. אי ודאות רבה לגבי נתוני החברה המזכה, פרטים מסוימים שיכולים להקשות על יזמים שונים, שלבים בעסקת הזכיינות שמצריכים הכנה מוקדמת, ובדיקה יסודית של יכולות היזם הם כאלו שמראים עד כמה כדאי מאוד לעבוד בצורה מושכלת אל מול רשת ציפורה אקספרס ורשתות אחרות אם חפצים בזיכיון שלהן. כך לא מבזבזים זמן על רשת שאין לה יתרונות להציג בזיכיון שהיא מציעה בארץ. 

צעד בטוח אל מימוש הרצון לקבלת זיכיון
כל יזם וכל איש עסקים בארץ ישמחו לעשות צעד חכם קדימה אל עבר קבלת זיכיון של רשת מצליחה ואיכותית. לכן גם ברגע שרוצים לקחת חלק בהצלחה המרשימה של רשת ציפורה אקספרס, כל מה שצריך לעשות זה לפנות לאדם הנכון בטרם פונים לרשת עצמה. בזכות היתרונות שמציע מומחה לניהול זיכיונות בישראל, אפשר לזהות את הגדלת הסיכוי לקבלת זיכיון מציפורה אקספרס בלי כאבי ראש מיותרים ובלי מהלכים מוטעים או טעויות לא רצויות. 

תנאי הזכיינות

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
 מלאה    80-100 מ"ר  5%  קניונים ורחובות ראשיים
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
 1%  10,000 ש"ח למ"ר      
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין    
   3 חודשי שכירות ודמי ניהול