• logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

​054-4552788

עדי אביהו חאמי
Pic

צ'וקה

שירות מסור בהגשת אוכל אסייתי
רשת צ'וקה אמנם לא נחשבת לוותיקה או לגדולה מאוד, אך היא איכותית בצורה יוצאת דופן. צ'וקה היא מסעדה אסייתית ששייכת לחברה שלה ניסיון רב בתחום המסעדנות בארץ. החברה דוגלת בעמידה בחמישה ערכים עליהם היא לא מתפשרת כדי להציג לאורחיה ולסועדיה חוויה ברמה הגבוהה ביותר. מדובר על רמת שירות גבוהה, איכות אמיתית, חדשנות רבה, הוגנות לאורך כל הדרך, ומובילות בתחום הגדל כל הזמן של אוכל אסייתי ברחבי ישראל. 

המטבח העשיר שיוצר את ההצלחה
במקומות רבים מנסים להגיש לנו היום אוכל אסייתי, אך נראה כי הציבור הישראלי מתחיל להבין מהו אוכל אסייתי אמיתי ועד כמה הוא יכול להיות מגוון במיוחד. מסעדת צ'וקה משלבת בצורה נכונה בין מבחר מנות תאילנדיות כפריות לבין סגנונות של מטבחים סיניים ויפנים עדכניים. החל מסושי טרי ואיכותי במיוחד ועד למנות מוקפצות המוגשות בחום היישר מהווק, מציעה המסעדה מקום איכותי לאכול בו עבור אנשים פרטיים ואנשי עסקים, משלוחים לאזורי חלוקה ואף יציאה לשטח לאירועי מזון. 

לזכיינות יש היבטים מקצועיים רבים
כמו מסעדות מסוימות בישראל, גם בצ'וקה מבינים את הערך הרב של מהלכי זכיינות מקצועיים. עבור לא מעט ישראלים מדובר באפשרות נהדרת להיות בעלים של סניף אוכל אסייתי מצוין שמושך אליו רבים. בין איש עסקים או יזם שאין להם את היכולות הכלכליות של רשת גדולה ובין הגוף המזכה הגדול יכול להיווצר קשר עסקי מצוין אם מדובר בתהליך נכון שבו היזם מכיר היטב את הדרישות ממנו ומזהה את היכולת להצליח מניהול של מסעדה אסייתית כמו צ'וקה. 

קל יותר לקבל זיכיון אם פועלים נכון
קבלת זיכיון היא לא דבר שתמיד עובד בצורה חלקה ומביא במהרה לכך שהיזם יכול לתפעל את הסניף החדש של הרשת. לכן חשוב מאוד להבין עד כמה איש מקצוע מנוסה הוא זה שיכול להציג את תנאי הזיכיון של צ'וקה בצורה ברורה ולהנחות את היזם לקראת כל מהלך שעליו לבצע אל מול הגוף המזכה הגדול שעומד מולו. אדם בעל הכשרה המתאימה במיוחד לעולם הזכיינות שיש לו גם תואר אקדמי וניסיון בעסקים ובזכיינות, יכול להצעיד קדימה כל יזם לקראת קבלת זיכיון לרשת צ'וקה. 

תנאי הזכיינות

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
 תפעולית  35% כולל אריזה  60 מ"ר בקניון בלבד  5%  קניונים
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
 בהתאם להחלטת החברה  400,000  ללא  ללא הגבלה  
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין    
 200,000 ש"ח  3 חודשי שכ"ד ודמי ניהול