• logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

​054-4552788

עדי אביהו חאמי
Pic

פלאפל בריבוע

חולמים על עסק מצליח משלכם בתחום המזון? הגעתם אל המקום הנכון!

רשת פלאפל בריבוע הינה רשת ותיקה מאוד אשר הוקמה כבר בשנת 1995 בראשון לציון. היום, 22 שנה לאחר מכן, הרשת כוללת 22 סניפים הפזורים בכל רחבי הארץ, והרשת משתדרגת ומתרחבת יותר ויותר מיום ליום.

רשת פלאפל בריבוע שמה לה למטרה להביא לצרכן חווית פלאפל חדשה ואיכותית המורכבת ממתכונים סודיים ומיוחדים מאוד, שימוש בחומרי הגלם הטריים והאיכותיים ביותר, שירות אדיב ומקצועי וקהל לקוחות נאמן שלא מוותר על המנות המיוחדות של הרשת.

ההזדמנות שלכם להצליח בתחום המזון!

אוהבים לאכול? אוהבים לבשל? רוצים להפוך את האהבה שלכם למקצוע מכניס ולהקים עסק שיאפשר לכם להתפרנס בכבוד ולעבוד עם הנאה גדולה? זו ההזדמנות שלכם!

ממש עכשיו רשת פלאפל בריבוע מגייסת זכיינים חדשים וזו ההזדמנות שלכם להצטרף למשפחה ולהקים עסק מצליח בתחום המזון, עסק שיזכה ליהנות מהמוניטין של הרשת ויזכה לקהל לקוחות גדול כבר מהיום הראשון!

אז למה אתם מחכים? צרו איתנו קשר עכשיו, או השאירו את הפרטים שלכם בטופס יצירת הקשר באתר, והנציגים המקצועיים של זכיינות ישראל ישמחו להעניק לכם ייעוץ מקצועי, הסבר מלא על הזכיינות, יסייעו לכם במציאת פתרונות מימון וילוו אתכם לאורך כל התהליך עד לחתימה המוצלחת על חוזה הזכיינות.

צרו איתנו קשר עכשיו, אנחנו מחכים לכם!

תנאי הזכיינות

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
   35%  40 מ״ר  4%  מרכזים מסחריים ורחובות ראשיים.
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
 1000 ₪  300,000₪      50,000 ₪
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין    
 130,000 ₪  3 חודשי שכר דירה