• logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

​054-4552788

עדי אביהו חאמי
Pic

פיצה האט

רשת פיצה האט ידועה כרשת הפיצה המובילה בארץ, יש לה סניפים רבים בכל רחבי הארץ ולקוחות שמבקשים רק עוד. פיצה האט אינה מספקת רק פיצה איכותית, (וייחודית ועבה), אך גם פסטות, סלטים קינוחים ועוד. האווירה במקום היא יותר בכיוון של מסעדה, (עוד הבדל ממסעדה רגילה), ועל כן יש לה ביקוש רב גם כאשר מדובר על הגעה לשם סעודה מהנה וגם עבור הזמנות לקחת הביתה. כיום לרשת יש לא פחות 50סניפים כאשר 30 מתוכם הם בידי ידיים פרטיות של זכיינים ואילו שאר הסניפים בידי החברה.

יתרון יחסי ומשמעותי

זיכיון פיצה האט מאפשר לאנשים פרטיים לחבור אל ההצלחה, להיות חלק מרשת רווחית ומוצלחת. כך שאם נשווה את הסיטואציה בה אדם פותח פיצה חדשה מול אדם שרוכש זיכיון של פיצה האט, הרי שברור לכל שהאדם בעל הזיכיון נמצא כשידו על העליונה כיוון שעל ההתחלה יש לו עבודה רבה כיוון שהוא, (להבדיל מבעל העסק החדש), אינו צריך להפסיד זמן וכסף על פרסום ומשיכת לקוחות, אלא מדובר על מערכת משומנת שרוכבת על גבי הצלחה שקיימת זמן רב.

עזרה בדרך להגשמה

נשמע טוב? נשמע טוב! אז אם גם אתה מבקש להיות חלק ממעגל ההצלחה, זה הרגע שלך, ההזדמנות שלך וזאת כיון שהחברה אינה עוצרת וממשיכה לחפש בדיוק אחר אנשים כמוך אשר להוטים להחזיק ולנהל מקום משלהם, שמבינים מהי איכות ומוכנים לצאת אל הרפתקה רווחית. אז אם במקום מגוריך מרגיש לך שחסר סניף פיצה האט, זה הזמן להפוך חלום למציאות, להפשיל שרוולים ולקפוץ למים. על מנת לעשות זאת פשוט עליך לאפשר לנו לעזור לך, לחבר אותך עם האחראי על זכיינות מבית פיצה האט.

משולש המזל

לא להאמין כמה כוח יש בשיחת טלפון אחת וזאת כיון שביכולתה להוביל אתכם בדרך הנכונה אל עבר ההצלחה, ביכולתה להסיר חששות, להבהיר את התמונה ולקדם תהליכים. אז אם גם אתה כמו רבים לפניך הבנת שפיצה האט היא מגמה מנצחת, פנה עוד היום אל נציג החברה, (ע”י העזרה שלנו כמובן), ותתחיל את דרכך החדשה. בהצלחה ובתיאבון.

תנאי הזכיינות

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
         
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
         
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין