• logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

​054-4552788

עדי אביהו חאמי
Pic

פיצה קיד

עשרות שנים של טעם מענג
הישראלים כבר למדו לאהוב פיצה טובה, ולכן מבחינת רבים בכל רחבי הארץ הגעה לאחד מהסניפים של פיצה קיד או הזמנת פיצה הביתה מרשת זו, היא לא דבר חדש אלא משהו שברור להם בזכות הטעם המשובח והשירות המצוין שהם מקבלים. הרשת הגדולה מציגה מתכון מיוחד להכנת פיצה משובחת העונה על טעמו של הישראלי. כך היא זוכה להצלחה רבה בזכות מרכיבים טבעיים, הכנה מהירה, והשבעת רצונו (ורעבונו) של כל לקוח בצורה מלאה. 

המבחר האיכותי שמושך עוד ועוד ישראלים
ברור לכולנו שלא רק פיצות הם המאפים היחידים שמעניינים את החבר'ה הרעבים בארץ. לכן רשת פיצה קיד מציעה בסניפים שלה לא רק פיצות מעולות במבחר רחב של תוספות משובחות, אלא גם מאפים אותנטיים באמת כמו מלוואחים וזיוות. זאת יחד עם פסטות טעימות וסלטים טריים. יפה לראות כיצד את הטעם המצוין משלימים אווירה מרגיעה ושירות מקצועי. נראה כי כך אפשר באמת להבטיח את ההצלחה של כל סניף ולפתוח עוד סניפים ברחבי הארץ. 

הזכיינות שיכולה להתאים ליזמים רציניים
זיכיון איכותי לרשת פיצה מצליחה בישראל הוא דבר אפשרי אם מכירים את רשת פיצה קיד. הרשת מציעה לזכיינים שלה ליהנות מליווי צמוד כדי להבין כיצד יש להכין את הפיצות ושאר המנות, וכיצד לדעת לנהל את המערכת של הסניף על מנת שכל לקוח ייצא מרוצה. על מנת להכיר את כל הדרישות של הזכיינות לפיצה קיד חשוב מאוד לקבל את כל המידע המדויק ובכך להתחיל בדרך מסודרת לקראת קבלת זיכיון לסניף חדש של פיצה קיד בעיר מסוימת.

אפשר להימנע מטעויות מיותרות
כבר מהרגע הראשון יכול כל מי שמעוניין לקבל זיכיון לרשת פיצה קיד לראות כיצד הוא צריך להתמודד עם כמות גדולה מאוד של מידע. גם מורכבות המידע וצורת ההתקשרות המיוחדת של זכיינות בישראל, מדגישים עד כמה זה לא הזמן להיות לבד וחלילה להיכשל או להתבלבל. ליווי אישי של איש מקצוע העוסק בתחום הזכיינות ויודע כיצד לנהל את הדרך בצורה מדויקת לקראת קבלת הזיכיון, יכולה להועיל רבות לכל מי שבאמת רוצה להיות בעליו של סניף פיצה קיד בישראל. 

תנאי הזכיינות

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
       5% מעל 100,000 ₪  שכונות מרובות משפחות ומרכזים מסחריים שכונתיים
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
   350,000 ₪      
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין    
 50,000 ₪