• logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

​054-4552788

עדי אביהו חאמי
Pic

פיצה פצץ

חולמים לנהל פיצרייה מצליחה? רוצים להשתלב בעסקי המזון? הגעתם למקום הנכון. רשת פיצה פצץ, עם פיצות איכותיות ומיוחדות, מוניטין של איכות ותפריט משגע מציעה לכם להשתלב במערך הזכיינות של הקבוצה. זכיינות פיצה פצץ בעצם מאפשרת לכל מי שמעוניין להשתלב בענף המסעדנות והפיצות ולנהל בכוחות עצמו מסעדה משלו לעשות זאת, כאשר בידיו המתכון המנצח של פיצת איכותיות עם מוניטין חיובי שמוכר בכל רחבי הארץ. 

שם טוב
בתחום המסעדנות המשמעות של המוניטין היא רבה ולעתים לקוח למסעדה חדשה שנים ארוכות עד שהיא מגבשת את הרושם בציבור ומייצרת לקהל לקוחות קבוע. עבודה בשיטת הזכיינות מייצרת ליזם הצעיר יתרונות רבים ובהם מוניטין. בשונה ממסעדה חדשה, זכיין של רשת כמו פיצה פצץ נהנה ממוכרות בציבור ומכך שלקוחות יידעו מהם המוצרים שיימכרו במסעדה שלו. זה מאפשר לו נגישות לקהלים בכל מקום בארץ, רשת פרסום ענפה ומוניטין חיובי.

למידה ממודל מצליח
יתר על כן העבודה במודל הזכיינות מאפשרת ליזם מתחיל לקבל את ההשראה ואת המודל העסקי מטעם גוף גדול שמנוהל היטב. סטנדרטים של איכות תכנונים, מציאת מיקום מתאים ועוד כהנה וכהנה שאלות זוכות למענה מטעם רשת גדולה. זכיינות פיצה פצץ מאפשרת ליזם צעיר ומתחיל שהוא בדרך כלל חסר ניסיון אך חדור מוטיבציה ללמוד מהטובים ביותר. כל זה כמובן עם ליווי עסקי צמוד שמבטיח למידה משמעותית של כל שלבי תהליך הכניסה לזכיינות. 

הכנה
כמו כל תהליך גם כניסה לזכיינות דורשת הכנה. לא תמיד היזם בעל המוטיבציה הוא גם בעל הידע וכאן נכנס לתמונה הליווי המקצועי שמצייד את היזם בכלים מקצועיים להתמודד עם מכשולים ואתגרים, בנוסף מקבל היזם גם ליווי בתחום המשפטי והפיננסי מה שמאפשר לו להבין את חוזה הזכיינות ומבטיח לו מיצוי מלוא הזכויות שמגיעות לו. בנוסף, הליווי מסייע לבנות תכנית אסטרטגית על ידי מיטב אנשי המקצוע ומכשיר את היזם להיות  מנהל של עסק מצליח. 

תנאי הזכיינות

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
 מלאה    60-80 מ"ר  5%  קניונים רחובות ראשיים
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
 2%  400,000 ש"ח  בקניה  בכפוף להסכם השכירות  
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין    
 100,000 ש"ח  3 חודשי שכ"ד  30%