• logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

​054-4552788

עדי אביהו חאמי
Pic

פינקי

חנויות הנוחות שמשרתות את כולם
חנויות נוחות הן דבר חשוב עבור כל מי שנמצא בדרכים לבדו, עם משפחתו, או עם חברים. רשת הדוכנים פינקי מציעה חנויות נוחות והיא שייכת לחברת אנדורה החזקות. עבור כל מי שנמצא בדרך לעבודה, לבית, לטיול, למפגש, או לכל מקום אחר, חנויות הרשת מציעות משהו טוב לשתות, ממתקים כמו שוקולדים וסוכריות, גלידות במגוון טעמים, סיגריות, מצתים ועוד לא מעט פריטים ומטעמים שיכולים להפוך את הדרך לקלה יותר, לטעימה יותר, וכמובן למהנה יותר. 

אפשרויות גידול בזכות מענה על צרכי לקוחות רבים
הדבר הראשון שעל חנות נוחות להציע הוא מענה לכל נהג. הצגת מגוון רחב של פריטים שמתאימים לחתכי אוכלוסייה שונים בכל נקודת זמן של היממה, היא זו שמראה במלוא העוצמה עד כמה רשת פינקי היא בעלת יכולת אמיתית לגדול בעתיד. לכן אפשר לזהות את הפוטנציאל שבכניסה למודל עסקי כמו זכיינות עם רשת פינקי מתוך כוונה להפעיל סניף מצליח שמביא ליזם ולאיש העסקים הישראלים רווחים נאים בצורה קבועה לאורך כל תקופת הפעילות. 

כיצד להכיר את תנאי הזכיינות בישראל
אם אנו מדברים על מודל עסקי בו נקשרים ביניהם יזם פרטי וחברה גדולה, הרי שעלינו להכיר יותר לעומק במה בדיוק מדובר. זכיינות לרשת פינקי (כמו לא מעט מהלכי זכיינות אחרים בישראל ובעולם), היא מהלך שבו גוף גדול מסודר ומאורגן מחפש יזם או איש עסקים שיכול לעמוד בתנאים של הרשת. עבודה כזו בין שני הצדדים  נעשית לאחר בדיקת ההתאמה של הגוף הגדול ותוך הבנת הרעיון בצורה מדויקת מצדו של היזם כדי שלא להיכנס להרפתקה יקרה ולא משתלמת. 

לעבוד עם מי שיש לו יכולות אמיתיים בתחום
מי שיש לו יכולות אמיתיות להוביל מהלך של התקשרות עסקית בצורה זכיינות, הוא אדם שיש לו ערך רב עבור כל יזם רציני או איש עסקים (גם אם הוא מנוסה מאוד בתחום העסקים). איש עסקים שכבר ניהל מערכות זכיינות שונות מול רשתות מכובדות המזכירות את צורת ההתנהלות של פינקי ואנדורה החזקות, הוא אדם שישמח לסייע לכל מי שרוצה לפנות אל רשת חנויות הנוחות הזו ולעשות צעד עסקי חשוב מאוד קדימה לקראת פתיחת עוד סניף מצליח בנקודה מסוימת בארץ. 

תנאי הזכיינות

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
 מלאה    20 מ"ר  4%  קניונים בלבד
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
   100,000 ש"ח      
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין    
 300,000 ש"ח