• logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

​054-4552788

עדי אביהו חאמי
Pic

פילי

מאפה טרי עם מילויים נהדרים
מאפים הם דבר שכמעט כל ישראלי אוהב. עוד מימי הבורקס והקרואסון אנו יכולים לראות כיצד בין אם מדובר בקפה של הבוקר ובין אם מדובר על הפסקה או על כל רגע אחר ביום, מאפה משובח תמיד יתקבל בברכה. ברשת פילי מציעים מאפה בצורת גליל בסגנון פריך שאותו אופים במקום וממלאים בסגנונות שונים החל ממרחים, דרך סלטים ורטבים, וכלה תבשילים, בשרים ועוד. נראה כי אין כל סיבה לוותר על מנה מיוחדת שכזו המשלבת בין אפשרות להשביע ובין התענגות של טעם מרתק.

התאמה רבה להרגלי האכילה המודרניים
כבר שנים רבות אנו רואים כיצד אורח החיים שלנו מביא אותנו לכך שאנו צריכים למצוא פתרונות אכילה מהירים יותר, אם נקרא לזה כך. כלומר שכריך מסוים יכול להפוך למנה העיקרית שלנו ביום. הדבר אומר שככל שנגדיל את איכותו ואת ערכו של הכריך, נוכל ליהנות ממנו יותר מכל הבחינות. לפילי יש 4 תפריטים שמתחלפים במהלך היום כדי שכל אחד יוכל לאכול במקום או לקחת איתו כדי להתענג על טעם מופלא של מנה בריאה יותר וכזו שאינה נחשבת לפשרה קולינארית.

מהי זכיינות לרשת איכותית כל כך
ההתקשרויות העסקיות בישראל הפכו למגוונות יותר בזכות שיטת הזכיינות. להבדיל מבעבר, ניתן היום לבקש זיכיון מרשת מסוימת ולהתחיל מיד בצעדים רציניים לקראת פתיחת סניף של מזון איכותי במקום מסוים. כך הדבר גם לגבי רשת פילי שמציעה זיכיונות למי שיכול לעמוד בדרישות המחייבות שלה ולהציג לציבור הלקוחות שלו את התפריט המיוחד שלה. הבנת דרישות הזיכיון של פילי הינה חשובה לקראת יצירת אפשרות אמיתית לקבל ממנה זיכיון רשמי. 

זמינות ודיוק שיוצרים מסגרת ליווי מרשימה
יש לא מעט פעולות לבצע אם רוצים ליהנות מהזיכיון שמציעה פילי. לכן חשוב מאוד להיות מחושבים ושקולים ולהיעזר במי שמכיר היטב את הרשת ואת הדרך המקצועית להתנהל לקראת קבלת זיכיון בפועל. אדם איכותי בעל תואר אקדמי, יכולות ניהול מוכחות, ניסיון בהתקשרות מורכבת כמו זכיינות, אמינות בכל מהלך עסקי שהוא מבצע, וזמינות גבוהה לצרכיו ולדרישות של כל מי שנעזר בו, הוא זה שיכול לעמוד לצדו של מי שמבקש בחוכמה להיות זכיין של פילי.

תנאי הזכיינות

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
         
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
         
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין