• logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

​054-4552788

עדי אביהו חאמי
Pic

עידן 2000

רשת חנויות לצעצועים עידן 2000 הינה הרשת הצעצועים הזולה ביותר בישראל. הרשת מונה היום 21 סניפים בפריסה ארצית. חנויותיה ממקומות באתרים אטרקטיביים במרכזי קניות (מתחם ביג). שטח החנויות הגדול, כ-300 מ"ר, הוא גן עדן עבור ילדים בכל הגילאים. רשת עידן 2000 מזוהה עם מדפים עמוסים בצעצועים לכל הגילאים, מגוון מתנות במחירים זולים, מזכרות לכל אירוע ועוד. הרשת ממשיכה לגדול ומחפשת זכיינים המעוניינים לקחת חלק במיזם עסקי וותיק ומצליח.

המקום שתמיד חוזרים אליו

הסניף הראשון של רשת עידן 2000 הוקם בשנת 1997 בדימונה. החנות התחילה כחנות מתנות קטנה, אבל מאז, היא לא מפסיקה לגדול ולהתרחב. שילוב של מוצרים איכותיים, מחירים זולים, התאמת הסחורה לדרישות הציבור, הם חלק מהגורמים אשר הפכו את החנות הקטנה והצנועה לרשת הצעצועים הגדולה ביותר בארץ. המיקום האסטרטגי שנבחר עבור הסניפים השונים, תורם רבות להצלחת רשת צעצועים שמקפידה לפתוח את סניפיה במרכזי מסחר גדולים.

כידוע, עם הצלחה לא מתווכחים

הצלחת רשת עידן 2000 נובעת בעיקר משמירה על עקרונות החברה שהם: מוצרים איכותיים, מחירים זולים, שירות בסטנדרטים גבוהים, אמינות ועמידה בדרישות הציבור. תרומת המיקום המעולה של סניפי הרשת היא תוספת משמעותית להצלחת הרשת כולה. חברת זכיינות ישראל מציעה ליזמים לבחון את האפשרות להצטרף למיזם מצליח שאינו מפסיק לגדול. יזמים המעוניינים להצטרף לרשת עידן 2000 יעברו מסלול הכשרה מתאים בחרת זכיינות ישראל.

כל הסניפים מנוהלים ע"י זכיינים

כל סניפי רשת עידן 2000 מנוהלים ע"י זכיינים. הרשת רואה בזכיינים שותפים אסטרטגיים להצלחתה, למטרותיה ולחזונה. לאורך שנות קיומה, חברת זכיינות ישראל מגדלת דורות של יזמים העוברים מסלול הכשרה בחברה. במהלך הכשרתם יזמים רוכשים ידע מקצועי ועסקי בעל חשיבות רבה. בין היתר, זכיינות ישראל בוחנת אסטרטגיית הקמת עסק אשר תתאים ליכולות ולכישורים של היזם על מנת שיוכל למצות באופן מירבי את הפוטנציאל המצוי בהזדמנות העסקית העומדת בפניו.

תנאי הזכיינות

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
 תפעולית        רחובות ראשיים / מרכזים מסחריים
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
         
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין