• logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

​054-4552788

עדי אביהו חאמי
Pic

סנטה ברברה פולו קלאב

סנטה ברברה פולו קלאב הינו מועדון פולו ידוע ומוכר בקליפורניה, ארצות הברית, אשר קיים שם כבר משנת 1911 ונחשב לאחד ממועדוני הפולו הידועים ביותר בעולם. מלבד המועדון עצמו, הקבוצה מחזיקה גם במותג אופנה ידוע ופופולארי במיוחד בעולם הפולו, הקרוי על שם המועדון - סנטה ברברה פולו קלאב. הרשת פועלת בעשרות מדינות ברחבי העולם כולל בארצות הברית, אירופה, סין, יפן, הונג קונג, סינגפור ועוד.

חנויות המותג מציעות מגוון רחב של בגדים ופריטי לבוש ואופנה שונים המתאימים לגברים, נשים וילדים במגוון רחב של סגנונות וטרנדים אופנתיים המחברים את עולם הפולו אל עולם האופנה ומביאים את הלבוש האיכותי, המעוצב והיוקרתי אל קדמת הבמה.

חנויות רשת סנטה ברברה פולו קלאב זוכות להצלחה רבה, בכל רחבי העולם, וממש עכשיו הרשת מתחילה את ההתרחבות שלה גם בישראל.

סנטה ברברה פולו קלאב קוראת לזכיינים להצטרף להצלחה!

אם אתם חולמים על הפעלת סניף אופנה מצליח משלכם, אם אתם רוצים לפנות אל קהל לקוחות שרק ילך ויתרחב ולהיכנס לנישה שאין בה מתחרים רבים, זוהי ללא ספק הרשת המתאימה לכם.

רשת סנטה ברברה פולו קלאב מביאה לישראל את פריטי הלבוש המבוקשים ביותר, שלא ניתן למצוא בכל חנות, ומציעה בגדים באיכות גבוהה במיוחד ובמחירים משתלמים והוגנים. כך, הרשת זוכה לפופולאריות רבה וחנויות הרשת נהנים מלקוחות אשר שומרים לה אמונים וקהל לקוחות אשר מתרחב מיום ליום.

אז למה אתם מחכים? השאירו עכשיו את הפרטים שלכם באתר ואחד מהיועצים המקצועיים שלנו יחזור אליכם עם כל הפרטים, ללא כל התחייבות מצדכם.

תנאי הזכיינות

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
 תפעולית    100 מ"ר  אין  קניונים ומרכזים מסחריים
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
 אין  200,000 ש"ח    15 שנים  100,000 ₪
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין    
 50,000 ₪ + מע"מ  3 חודשי שכ״ד וד״נ  43%