• logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

​054-4552788

עדי אביהו חאמי
Pic

רשת סמארטפון

המספר של חנויות וסניפים שמוכרים מכשירי טלפון סלולאריים, אביזרים נלווים ועוד מוצרים מתקדמים אחרים בישראל הוא די גדול. אך הדבר מראה עד כמה לא הכמות היא זו שמשפיעה על הצרכן הישראלי אלא האיכות של כל משווק, כשהכוונה היא שרק משווקים אמינים ומקצועיים יכולים להצליח בשוק גדול כל כך בימינו.

 

אחת האפשרויות להראות לצרכן נבון שהוא עושה עסקה חכמה ובטוחה היא התקשרות עם רשת גדולה ומוכרת שמבטיחה מענה רציני לכל לקוח הן בטווח הקצר והן בעתיד הרחוק. מדובר על הפגנת עוצמה רבה אל מול כל מי שחושב היטב לפני שהוא מכניס את ידו לכיסו ומשלם על רכישה של מכשיר סלולארי כזה או אחר.

 

משווקת מורשה של חברת סלקום

רשת סמארטפון היא דוגמא טובה של התקשרות בין משווק גדול של מוצרי סלולר ובין ענקית תקשורת. הרשת הינה משווקת מורשה של חברת סלקום, והיא מפעילה בהצלחה רבה 35 סניפים ברחבי הארץ. סניפים אלו ממוקמים במרכזי קניות ובקניונים כשחלקם נמצאים בבעלות פרטית וחלק אחר מופעל על ידי זכיינים.

 

עבור הלקוח, הרי שהחיבור עם סלקום והגודל של הרשת מביא ליצירת רושם חיובי מאוד ולהחלטה קלה יותר לגבי רכישת כל דגם של סלולארי שמוצג בסניפים. כך, מושגים כמו איכות, אמינות, שירות אישי, התאמת מוצר, גישה מקצועית, וגיבוי הלקוח במקרים רלוונטיים, אינם חלולים מתוכן אלא מציגים את המהות של הרשת.

 

הזכיינים מקבלים תמיכה מגוף מנוסה מאוד

על מנת שעוד ועוד צרכני סלולר ישראליים ייהנו מהדגמים שמשווקת החברה, מהמוצרים הנלווים למכשירי הסלולר, וממעבדות שירות מקצועיות, רשת סמארטפון מעוניינת לצרף אליה עוד זכיינים רציניים. עבור יזמים רציניים מדובר על אפשרות מצוינת להצטרף למותג מוביל שמוכר מאוד היום בישראל בתחום של הסלולר.

 

לרשת סמארטפון יש ניסיון של יותר מ-15 שנים להציג לזכיינים שמעוניינים להצטרך לשירותיה, כשמדובר על הגעה ליכולת גבוהה ביותר בהקמה של סניפים ותפעול של דוכנים וחנויות. יחד עם הקפדה רבה על עיצוב נקודות המכירה ועשיית מאמץ אמיתי להענקת חוויית קנייה לכל לקוח, מדובר ברשת שכדאי להיות חלק ממנה.

רואים איך באמצעות פרסום בפייסבוק עסקים רבים מצליחים? אז למה אתם מחכים? גם אתם יכולים! השאירו פרטים בטופס ונחזור אליכם בהקדם!


 

תנאי הזכיינות

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
 מלאה    30 מ"ר  3,000 ש"ח או לחילופין 6% הגבוה מביניהם  קניונים או מרכזי קניות
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
 1%  דוכן: 250,000 ש"ח חנות: 350,000 ש"ח  בקנייה מהרשת 80% מהרשת ו 20% מספקים חיצוניים  בלתי קצוב  
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין    
 120,000 ש"ח  שלושה חודשי שכירות