• logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo

​054-4552788

עדי אביהו חאמי
Pic

סינבון

רשת לא מיוצגת!

זכיינות ישראל לא מייצגת את רשת סינבון בזכיינות לסניפים חדשים.

אם אתם מעוניינים בזכיינות  משתלמת וכדאית באזור שלכם, השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם עם מגוון הצעות מיוחדות בהתאמה אישית עבורכם!

הארומה של שבלולי הקינמון של רשת סינבון אינה דבר שקל להתעלם ממנו. כל מי שזכה לטעום מהמוצר המופלא הזה שנהנה מרמת דיוק מושלמת עם חומרי גלם איכותיים ומודעות לפרטים הקטנים ביותר יודע עד כמה קשה לשחזר את הטעם הכה מדויק של שבלולי הקינמון של סינבון. בעולם שבו יש יותר ויותר מודעות לפרטים קטנים ולאיכות המוצר רשת סינבון מיטיבה להדגים את המגמה לקראת התמקצעות במאפי הקינמון הידועים.

להגשים חלום
כל מי שחולם על קריירה בתחום המסעדנות והאירוח מוזמן להכיר את רשת סינבון המצליחה שנולדה בארצות הברית וכעת בישראל היא מתרחבת עם שימוש במודל זכיינות סינבון. בשיטת הזכיינות בעצם מקבל יזם צעיר הזדמנות לעבוד עם גוף גדול ומצליח שלו מודל עסקי מוכח, ובעצם להשתלב בו כמנהל עצמאי לכל דבר ועניין. הזכיין מקיים יחסי גומלין עם הרשת הגדולה ובעצם מקבל את המוצרים, עיצוב החנות ואמות המידה של השירות מטעם הגוף המזכה, במקרה זה סינבון, כאשר ניהול המקום נעשה על ידו

יתרונות רבים
היתרונות של זכיינות סינבון הם רבים ומגוונים. ראשית הוא מקבל לידיו מוצר מעולה שמוכיח את עצמו, ובעצם כל מה שהוא נדרש הוא לשמר את הסטנדרט. מוצר מוכר, מותג בעל שם או מקום בעל מוניטין דוגמת רשת סינבון מגדילים את קהל הלקוחות ומונעים מהיזם את התקופה הראשונית שעלולה להיות ארוכה למדי שבה הוא מגבש את הרושם הראשוני של המקום ומחפש אחר קהלים. שנית, הפרסום והשיווק נעשה על ידי הגורם המזכה מה שקטין את ההוצאות של היזם.

על הליווי 
בנוסף, עם ליווי צמוד ומקצועי מקבל היזם את כל הכלים הנדרשים כדי לעבוד עם גוף גדול ולייצג נאמנה את האינטרסים שלוף שלעתים עלולים להיות מנוגדים לאינטרסים של הגוף הגדול. כאן הליווי מעניק כלים משפטיים ופיננסיים שמסייעים ליזם מתחיל לזהות סיכונים, לקרוא חוזים ולפלס את דרכו בעולם העסקים. זוהי הזדמנות לכניסה חלקה ונוחה במיוחד לתחום המסעדנות והעסקים. 

תנאי הזכיינות

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
         
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
         
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין